heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Niedziela 21 lipca 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Czwartek, 7 lutego 2008, 13:34

Mio C320 z mapami Europy

W sprzedaży pojawił się najnowszy system nawigacji satelitarnej PND (Personal Navigation Digital) – Mio C320. Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach różniących się wielkością mapy nawigacyjnej. Pierwsza wersja zawiera mapy 12 państw Europy Wschodniej i Centralnej oraz główne drogi Europy Zachodniej. W drugiej wersji – z mapami 34 państw – znalazły się również: Andora, Austria, Belgia, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Gibraltar, Wielka Brytania, Włochy, Irlandia, Lichtenstein, Luksemburg, Monako, Norwegia, Holandia, Portugalia, San Marino, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Watykan. Dodatkowe mapy załączone są na zewnętrznej karcie pamięci SD o pojemności 1 GB.

System nawigacji satelitarnej Mio C320 oferuje zaawansowaną technologię oraz zestaw funkcji do łatwego zarządzania urządzeniem. Mio C320 wyposażono w bardzo czuły odbiornik GPS oparty na układzie SiRF GPS III, który pozwala na precyzyjne określanie położenia dzięki współpracy z 20 satelitami. Zapewnia to nie tylko dokładny pomiar, ale zwiększa także niezawodność i ciągłość pracy w przypadku utraty połączenia z jednym z satelitów. Możliwe jest podłączenie zewnętrznej anteny.
Sterowanie i wybór opcji odbywa się poprzez wysokiej jakości wyświetlacz dotykowy LCD o przekątnej 4,3”, który pracuje w rozdzielczości 480 x 272 piksele. Duże wymiary wyświetlacza zapewniają wygodne nawigowanie po dostępnych funkcjach, np. wprowadzanie adresu za pomocą wyświetlanej klawiatury alfanumerycznej, oraz bardzo dobrą czytelność wyświetlanej mapy, która zawiera dużą ilość szczegółów, opisów i innych przydatnych dla kierowcy informacji.

Sercem urządzenia jest procesor Samsung 2443, pracujący w częstotliwości 400 MHz. Urządzenie ma też głośnik o mocy 1 W do komunikacji głosowej, gniazdo na podłączenie zewnętrznych słuchawek, port USB, gniazdo na karty rozszerzeń SD/główne gniazdo podłączeniowe, które integruje zasilanie, gniazdo mikrofonu, wyjście na drugi głośnik oraz wbudowany odtwarzacz MP3.

Dużą zaletą Mio C320 jest zintegrowany system wyświetlania mapy i menu użytkownika, dzięki czemu łatwo i wygodnie wybiera się ustawienia mapy, jej orientację np. w kierunku jazdy, widok z góry; natychmiastowy dostęp do menu umożliwia bezproblemową zmianę parametrów pracy urządzenia podczas jazdy samochodem. Bogata baza informacji zawiera setki tzw. punktów POI – stacji paliwowych, restauracji, hoteli, parkingów, zabytków kultury itp. – które dzięki interfejsowi można szybko wybierać i dołączać do wyświetlanej na ekranie mapy.

Mio C320 z mapami Europy

Mio C320 z mapami EuropyZestaw nawigacyjny Mio 320 dostępny jest wyłącznie w sieci Komputronik. Mio C320 GPS z mapą 34 państw Europy Wschodniej i Środkowej (EE&MRWE + dodatkowa karta 1GB SD z mapami Europy Zachodniej) kosztuje 999 zł (z VAT), natomiast Mio C320 GPS z mapą 12 państw Europy (EE&MRWE w pamięci ROM) – 899 zł (z VAT). Zestawy objęte są 24-miesięczną gwarancją.

Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

07.02.2008 r.

100 tys. użytkowników Gaminator.pl w 3 miesiące, 13:31

Top 5 notebooków - styczeń 2008, 13:28


Nowsze

07.02.2008 r.

D-Wave zebrała kolejne miliony, 14:03

Szukamy tego, w co wierzymy, 14:05


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 3.39 | SQL: 19 | Uptime: 590 days, 12:41 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl