heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Poniedziałek 20 maja 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Poniedziałek, 7 stycznia 2008, 17:26

Creative ZEN Stone i ZEN Stone Plus z wbudowanymi głośnikami

Firma Creative przedstawiła dwa nowe odtwarzacze MP3 ZEN Stone i ZEN Stone Plus z wbudowanymi głośnikami. ZEN Stone będzie dostępny w wersjach o pojemności 1 GB i 2 GB; ZEN Stone Plus z ekranem, radiem FM, dyktafonem, zegarem / stoperem i korektorem barwy będzie dostępny w wersjach o pojemności 2 GB i 4 GB. Nowe odtwarzacze MP3 serii ZEN są prezentowane na odbywających się w tym tygodniu w Las Vegas targach Consumer Electronics Show (CES) na stoisku Creative (nr 30642) w Hali Południowej Las Vegas Convention Center.

Odtwarzacze ZEN Stone i ZEN Stone Plus 2 GB z wbudowanymi głośnikami mieszczą do 1000 utworów. Oprócz formatów MP3 i WMA, urządzenia obsługują pliki Audible, w których dostępne są dźwiękowe wersje książek. Ponadto, odtwarzacz ZEN Stone Plus obsługuje niechronione pliki AAC (w tym z iTunes Plus). Nowe odtwarzacze ZEN Stone wyróżniają się zaokrąglonym i wyprofilowanym kształtem naturalnie pasującym do dłoni. Dostępne są w kilku atrakcyjnych kolorach: eleganckiej matowej czerni, granatowym, różowym i szampańskim. W zestawie znajduje się przezroczyste gumowe etui z klipsem. Można dokupić także sportowy pasek na ramię i kółko do kluczy z miniaturowym etui na odtwarzacz, które zamienia odtwarzacz w grający brelok do kluczy.

Odtwarzacze ZEN Stone i ZEN Stone Plus z wbudowanymi głośnikami uwalniają słuchaczy od słuchawek,” powiedział Sim Wong Hoo, prezes zarządu i dyrektor generalny Creative. „Pozwalają cieszyć się muzyką na spacerze lub w grupie, nie izolując od towarzystwa i otoczenia. Trudno uwierzyć, że tak niewiarygodnie małe odtwarzacze mogą być wyposażone w głośnik o tak doskonałym brzmieniu, który pozwala słuchać muzyki wraz z przyjaciółmi bez podłączania słuchawek.

Wgrywanie muzyki do odtwarzaczy ZEN Stone i ZEN Stone Plus jest łatwe. Wystarczy przeciągnąć i upuścić pliki muzyczne do odtwarzacza i nacisnąć "Play". Urządzenie gra do 20 godzin na jednym ładowaniu wbudowanego akumulatora. Wgrywanie muzyki nie wymaga oprogramowania. Odtwarzacz posiada również gniazdo do podłączenia słuchawek.

Creative ZEN Stone
Creative ZEN Stone
Creative ZEN Stone
Creative ZEN Stone
Creative ZEN Stone
Creative ZEN Stone

Creative ZEN StoneOdtwarzacze Creative ZEN Stone i ZEN Stone Plus z wbudowanymi głośnikami będą dostępne na rynku polskim pod koniec stycznia w cenach:
ZEN Stone 1 GB – 139 PLN
ZEN Stone 2 GB – 189 PLN
ZEN Stone Plus 2 GB – 229 PLN
ZEN Stone Plus 4 GB – 299 PLN

Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

07.01.2008 r.

Hakerzy będą kraść coraz więcej, 14:08

BiTMICRO: SSD o pojemności 832 GB, 12:30


Nowsze

07.01.2008 r.

Płyty tektoniczne mogą się zatrzymać, 17:28

Microsoft: SYNC pomoże w samochodzie, 17:29


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 2.89 | SQL: 34 | Uptime: 495 days, 8:48 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl