heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Niedziela 19 maja 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Środa, 10 października 2007, 12:27

Creative z nowymi kamerami

Firma Creative zapowiedziała wprowadzenie na rynek czterech nowych kamer internetowych - Creative Live! Cam Vista IM, Live ! Cam Video IM, Live! Cam Video IM Pro, Live! Cam Optia Pro.

Nowe wersje znanych i popularnych wśród internautów modeli kamer są przykładem udanego połączenia modnego wzornictwa z nowoczesnymi technologiami i ciekawym oprogramowaniem. Wbudowany mikrofon, wysokiej jakości obraz i łatwa instalacja oraz atrakcyjne ceny powodują, że kamery Creative jeszcze lepiej będą służyły Internautom.

Kamera Creative Live! Cam Vista IM – to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy poszukują funkcjonalnej i taniej kamery do rozmów ze znajomymi w sieci. Posiada wbudowany mikrofon, za jej pomocą można także robić zdjęcia i nagrywać krótkie filmy. Do komputera podłączana jest za pośrednictwem gniazda USB. Uniwersalny zaczep pozwala umieścić kamerę na tradycyjnym ekranie komputerowym, lub panelu LCD. Live! Cam Vista IM współpracuje ze wszystkimi komunikatorami internetowymi – w tym z MSN, Yahoo! i Skype.

Kamera Creative Live! Cam Vista IM

Kamera Creative Live! Cam Vista IM• Max. rozdzielczość wideo 800x600
• Max. rozdzielczoźć zdjęć 800x600

Kamera Creative Live ! Cam Video IM to kamera dla osób, które często rozmawiają za pośrednictwem sieci i wykorzystują komunikatory wideo. Została wyposażona wE wbudowany mikrofon z technologią Live Audio, filtrującą niepożądany szum z otoczenia, co zapewnia bardzo dobrą czytelność rozmów. Kamerę można umieścić na każdym monitorze komputerowym lub wyświetlaczu notebooka. W zestawie znajduje się oprogramowanie Creative Live! Cam Manager umożliwiające edycję obrazu i dostęp do zaawansowanych funkcji kamery, a także zestaw słuchawkowy. Aplikacja Advanced Video FX umożliwia użytkownikom dodawanie efektów specjalnych i różnego rodzaju tła. Urządzenie jest zgodne z popularnymi komunikatorami internetowymi i podłącza się je do komputera PC za pośrednictwem portu USB

Kamera Creative Live ! Cam Video IM

Kamera Creative Live ! Cam Video IM• Max. rozdzielczość wideo 800x600
• Max. rozdzielczość zdjęć 1.3 megapixela

Kamera Creative Live! Cam Video IM Pro – umożliwia użytkownikom korzystanie z komunikatorów internetowych dosłownie już w kilka chwil po wyjęciu jej z pudełka. Urządzenie wykorzystuje port USB 2.0 i nie wymaga instalacji sterowników do pracy z komunikatorami takimi jak Skype czy MSN. Funkcja inteligentnego śledzenia twarzy sprawia, że rozmówca zawsze znajduje się w centrum kadru, a Auto Tuning umożliwia uzyskanie optymalnej jakości obrazu niezależnie od warunków oświetlenia. Wbudowany mikrofon z technologią Live ! Audio eliminuje niepożądane dźwięki z otoczenia, dzięki czemu nasz głos dociera do rozmówcy wyraźnie i bez zakłóceń. W zestawie jest też zestaw słuchawkowy, a wśród wielu aplikacji, które dołączono do kamery znajduje się też program Advanced Video FX umożliwiający dodawanie różnego rodzaju tła w czasie rozmowy.

Kamera Creative Live! Cam Video IM Pro

Kamera Creative Live! Cam Video IM Pro• Max. rozdzielczość wideo 800x600
• Max. rozdzielczość zdjęć 1.3 megapixela


Kamera Live! Cam Optia Pro – to doskonałe narzędzie do rozmów w Internecie i tworzenia własnych, domowych klipów wideo. Nowoczesna obudowa zawiera szerokokątne, precyzyjnie wykonane soczewki, a także matrycę o rozdzielczości 1.3 megapiksela, zapewniając uzyskanie idealnej ostrości obrazu. Zastosowanie technologii Live! Audio we wbudowanym mikrofonie umożliwia usunięcie niepożądanego szumu z otoczenia, który teraz nie będzie przeszkadzał w czasie rozmów. Live! Cam Optia Pro nie wymaga do pracy żadnych sterowników, można więc uruchomić ją już tuż po wyjęciu z pudełka. Wystarczy połączyć kamerę z komputerem za pośrednictwem interfejsu USB 2.0. W zestawie znajduje się także zestaw słuchawkowy oraz bardzo bogaty pakiet oprogramowania, który powoduje, że kamerę można wykorzystać do monitoringu pomieszczeń, wykonywania zdjęć poklatkowych czy też do nagrywania i montowania krótkich filmów.

Kamera Live! Cam Optia Pro

Kamera Live! Cam Optia Pro• Max. rozdzielczość wideo 1.3 megapixela
• Max rozdzielczość zdjęć 5 megapixeli

Te cztery nowe kamery internetowe doskonale uzupełniają nasz rynkowy przebój - Live! Cam Optia AF, pierwszą na świecie kamerę, w której zastosowano autofokus i dwu megapikselową matrycę” – wyjaśnia Eoin Leyden, Brand Manager ds. kamer internetowych i odtwarzaczy MP3 w firmie Creative. „Dzięki naszej nowej linii produktów odbiorcy będą mieli jeszcze większy wybór kamer w atrakcyjnych cenach, zapewniających doskonałą jakość komunikacji przez Internet.

Kamery dostępne będą na rynku polskim od października 2007 roku w cenie:
Creative Live! Cam Vista IM - 69 PLN brutto
Creative Live ! Cam Video IM - 99 PLN brutto
Creative Live! Cam Video IM Pro - 139 PLN brutto
Creative Live! Cam Optia Pro - 259 PLN brutto

Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

10.10.2007 r.

McAfee kupuje SafeBoot, 12:20

Biznes brzydzi się Vistą, 10:52


Nowsze

10.10.2007 r.

NEC izoluje szkodliwy kod, 12:29

HPM Liebert: system chłodzenia precyzyjnego łączący funkcjonalność, wszechstronność i niski pobór energii, 16:59


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 1.45 | SQL: 13 | Uptime: 27 days, 3:19 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl