heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Niedziela 23 czerwca 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Czwartek, 20 września 2007, 08:57

Winny Krauze czy wybory?

Prokuratura chce stawiać zarzuty, Ryszard Krauze czuje się niewinny - czy naprawdę doszło do mataczenia, czy mamy do czynienia ze spektaklem na potrzeby zbliżających się wyborów?

Przebywający poza granicami kraju Krauze, jeden z najbogatszych Polaków i ojciec sukcesu Grupy Prokom, zlecił kancelariom prawnym bronienie jego dobrego imienia. Prawnicy będą domagać się przeprosin, odwołania nieprawdziwych oskarżeń i zadośćuczynienia finansowego. Na pewno na drogę prawną (ochrona dóbr osobistych) trafi spór z autorami "Misji Specjalnej" - Krauze utrzymuje, że został tam pomówiony.

Otrzymaliśmy dziś treść oświadczenia Ryszarda Krauze, złożonego wczoraj wieczorem w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie:

"Oświadczenie

W związku z informacją medialną, że Prokuratura postanowiła przedstawić mi zarzuty składania fałszywych zeznań i utrudniania postępowania, oświadczam, że nie poczuwam się do popełnienia zarzucanych mi przestępstw.

Fakt, że o zamiarach Prokuratury wobec mnie informuje m.in. Minister Sprawiedliwości w mediach, w toku kampanii wyborczej, budzić musi obawy, że sprawa ma podtekst polityczny. Bez względu na to, oświadczam, że nie zamierzam ukrywać się przed wymiarem sprawiedliwości.

Moja nieobecność w Polsce związana jest wyłącznie z działalnością zawodową.

Gdy tylko moje sprawy zawodowe na to pozwolą przyjadę do Polski i stawię się w Prokuraturze.

Ryszard Krauze

19 września 2007 roku
"

Michał Tomaszkiewicz


Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

20.09.2007 r.

IBM: Wirtulane światy dla niewidzących, 8:23

19.09.2007 r.

Międzynarodowy koncern piratem, 13:44


Nowsze

20.09.2007 r.

Verbatim wprowadza zewnętrzne dyski twarde, 11:31

Kod LINY dostępny, 11:43


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 3.91 | SQL: 14 | Uptime: 110 days, 17:16 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl