heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Niedziela 21 lipca 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Czwartek, 13 września 2007, 16:16

Zabezpiecz swojego laptopa z PacSafe

Laptopy dla wielu osób są nieodłącznymi towarzyszami podróży. Często nasz przenośny komputer to nie tylko narzędzie pracy, ale również miejsce gdzie przechowujemy wartościowe dane. Taki sprzęt to cenny łup dla złodziei, dlatego trzeba pamiętać by go odpowiednio zabezpieczyć.

PacSafe na polskim rynku oferuje profesjonalne zabezpieczenia sprzętu komputerowego – specjalne torby oraz plecaki z kieszeniami na komputery. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów takich jak nylon ballistic (wykorzystywany między innymi przez amerykańską armię) i elementów zabezpieczających takich jak wbudowana siatka stalowa eXomesh, wbudowane kłódki kodowe możemy być pewni, że nasz sprzęt oprze się zarówno zakusom złodziei, trudnym warunkom atmosferycznym oraz będzie odpowiednio chroniony przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Do tej pory jedynymi dostępnymi na rynku rozwiązaniami były stalowe linki, które po owinięciu ich wokół czegoś trwałego przypina się do specjalnego gniazda. Czasami linka jest dodatkowo wyposażona w alarm i każda próba jej przerwania powoduje włączenie syreny. PacSafe oferuje całkowicie odmienne podejście do kwestii bezpieczeństwa sprzętu komputerowego. Jest to możliwe dzięki opatentowanej technologii eXomesh - stalowej siatce zalaminowanej między dwiema warstwami materiału – która zabezpieczy niedającą się przeciąć powłoką nie tylko notebook, ale również wszystkie nasze dokumenty. Taką torbę możemy przypiąć w biurze, samochodzie, restauracji także dzięki wzmocnionemu pasowi nośnemu, który również jest zbrojony stalową linką.

W swojej ofercie PacSafe prezentuje trzy torby z kieszenią na notebook. Dwie uniwersalne CourierSafe100 i CommutaSafe100 oraz damską ToteSafe200. Z miękką bezpieczną kieszenią na laptop, torba CourierSafe100 stanowi doskonałe zabezpieczenie przed wstrząsami i kradzieżą. Odporny na przecięcia pas nośny, klapa torby oraz boki zbrojone panelem eXomesh. Wbudowany szyfrowy zamek pozwala zamknąć oba ekspresy chroniąc zawartość przed dostępem lub umożliwiając przypięcie torby do czegoś solidnego czyniąc z torby CourierSafe100 najbezpieczniejszą torbę na komputer osobisty. ToteSafe200 to natomiast zgrabna miejska torba w której każda kobieta oprócz komputera zmieści wszystko czego potrzebuje. Jej dodatkową zaletą jest fakt, że zupełnie nie przypomina torby na laptop przez co nie będzie kusiła potencjalnych napastników.

ToteSafe200

ToteSafe200


CourierSafe100

CourierSafe100


CommutaSafe100

CommutaSafe100Plecaki z serii DaySafe dzięki systemowi zabezpieczeń eXomesh to prawdziwe zbroje dla laptopów. Wnętrze DaySafe200 kryje w pełni odpinaną, zbrojoną stalową siatką kieszeń na komputer. Można zamknąć komputer razem z dokumentami i przypiąć plecak do czegoś solidnego. Dzięki temu sprzęt pozostaje bezpieczny, niestraszna mu nawet woda, ze względu na unikalny materiał z którego został wykonany - Nylon Ballistic. Odpinając wewnętrzą kieszeń, możesz pozostawić laptop w hotelu, biurze lub na szkoleniu i korzystać w pełni z lekkiego plecaka. Odpinane i odporne na przecięcie ramię pozwala zapiąć plecak w samochodzie lub restauracji co chroni go przed wyrwaniem.

Dla wielu osób notebook stał się niezastąpionym narzędziem pracy. Dane, które w nim przenosimy są często warte znacznie więcej niż sam sprzęt. Produkty PacSafe to jedyne takie rozwiązania na polskim rynku, które pozwalają spokojnie pójść z komputerem na spotkanie do restauracji czy zostawić laptop przypięty w samochodzie.” – mówi Arkadiusz Majewski, właściciel firmy Red Bird wyłącznego dystrybutora marki PacSafe w Polsce.

Produkty PacSafe cieszą się uznaniem na całym świecie. Sam pomysł zrodził się niemalże 10 lat temu, w głowach założycieli firmy Outpac Designs Ltd. W Polsce na wyłączność dystrybuuje je, firma Red Bird. Torby i plecaki są dostępne również w Internecie na stronie www.PacSafe.pl (w zakładce „sklepy”), znajduje się lista sklepów internetowych, za pośrednictwem których można dokonać zakupu.

Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

13.09.2007 r.

Barcelona 2.5 GHz w tym roku, 13:22

Penryn już wkrótce, 13:20


Nowsze

14.09.2007 r.

Google Street View zakazane w Kanadzie?, 7:54

Najmniejszy player MP3 na świecie, 8:10


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 2.66 | SQL: 14 | Uptime: 590 days, 13:08 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl