heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Poniedziałek 20 maja 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Wtorek, 4 września 2007, 15:52

Creative Aurvana X-Fi

Firma Creative, światowy lider w dziedzinie produktów przeznaczonych do rozrywki cyfrowej, prezentuje rewolucyjne słuchawki Creative Aurvana X-Fi. Są to pierwsze słuchawki, w których wykorzystano jednocześnie technologię Xtreme Fidelity, gwarantującą najwyższą jakość odtwarzanego dźwięku oraz system aktywnej redukcji szumów.

Stworzono w ten sposób zupełnie nowe urządzenie, które gwarantuje odsłuch w jakości Xtreme Fidelity bez względu na to, z jakiego urządzenia jest odtwarzana muzyka. Może być to odtwarzacz CD, MP3 lub nawet komputer z najprostszym układem dźwiękowym.

Wyjątkową cechą tych słuchawek są wbudowane cyfrowe układy dźwiękowe z zaawansowanymi algorytmami X-Fi Crystalizer i X-Fi CMSS-3D, które poprawiają jakość dźwięku przy odsłuchu z dowolnego źródła dźwięku. X-Fi Crystalizer przywraca muzyce szczegółowe i dynamiczne brzmienie utracone podczas stratnej kompresji MP3. X-Fi CMSS-3D zapewnia przestrzenny dźwięk podczas oglądania filmów, grania w gry czy słuchania muzyki. Aktywny system redukcji szumów zmniejsza hałas otoczenia o 20dB i tworzy komfortowe warunki odsłuchu muzyki. Precyzyjne przetworniki z magnesami neodymowymi o średnicy 40 mm zapewniają brzmienie hi-fi, a wykonane z wysokiej jakości materiałów miękkie poduszki zapewniają dodatkową izolację od zewnętrznego hałasu a także wyjątkowy komfort podczas wielogodzinnego korzystania ze słuchawek. Wszystkie funkcje włącza się za pomocą łatwo dostępnych przycisków, które umieszczono na obudowie muszli słuchawkowych. Składana konstrukcja i odłączany przewód ułatwiają przewożenie.

Aurvana X-fi zmieni nasze podejście do słuchania na słuchawkach” - powiedział John Keyback, menedżer marki na rynku europejskim. "Dzięki nim zawsze będziemy mieli możliwość słuchania muzyki czy ścieżki dźwiękowej w filmach i grach w jakości Xtreme Fidelity, bez względu na to, z jakiego urządzenia jest ona odtwarzana a muzyka nie będzie już uwięziona w środku głowy. Osiągnęliśmy to dzięki połączeniu wielokrotnie nagradzanych technologii X-Fi z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie redukcji szumów.
Słuchawki Creative Aurvana X-Fi Headphones

Słuchawki Creative Aurvana X-Fi HeadphonesNajważniejsze właściwości słuchawek Creative Aurvana X-Fi Headphones:
– Zaawansowana technologia aktywnej redukcji szumów zmniejsza hałasy tła nawet o 20dB.
– X-Fi Crystalizer efektywnie odbudowuje stłumione szczegóły w skompresowanych plikach muzycznych a X-Fi CMSS-3D pozycjonuje dźwięk wokół głowy słuchacza.
– Duże, 40 mm przetworniki z magnesami neodymowymi zapewniają detaliczne i dynamiczne brzmienie z precyzyjnym basem.
– Zamknięta konstrukcja z wysokiej jakości poduszkami efektywnie izoluje od zewnętrznego hałasu, zapobiegając przed zniekształcaniem dźwięku a miękkie wykończenie poduszek zapewnia komfort noszenia przez wiele godzin.
– Przewód z miedzi beztlenowej i pozłacany wtyk gwarantują przesyłanie sygnału dźwiękowego bez zakłóceń.
– Składana konstrukcja, odłączany przewód i etui ułatwiają przewożenie.

Słuchawki Creative Aurvana X-Fi dostępne będą na rynku polskim od połowy września w cenie 899 PLN brutto.

Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

04.09.2007 r.

Opera 9.5 Alpha do pobrania, 11:35

Nieśmiałość wynikiem nowych technologii, 10:36


Nowsze

04.09.2007 r.

Najpopularniejsze wirusy sierpnia 2007, 15:56

OOXML będzie standardem?, 15:58


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


JA - 12 lipca 2008, 20:29

PODROBA BOSE! PIERDU PIERDU O CHIPACH W SRODKU... TO KOPIA AZ PRZYKROAutor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 2.81 | SQL: 21 | Uptime: 495 days, 7:57 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl