heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Niedziela 19 maja 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Piątek, 31 sierpnia 2007, 14:45

Słuchawki Creative Aurvana Live!

Firma Creative, światowy lider w dziedzinie produktów przeznaczonych do rozrywki cyfrowej, prezentuje słuchawki Creative Aurvana Live!, które podczas słuchania muzyki zapewniają wrażenia takie, jak podczas udziału w koncercie na żywo.

Aurvana Live! to pierwsze słuchawki Creative, w których wykorzystano kompozytowe membrany z biocelulozy oraz duże, 40 milimetrowe przetworniki z magnesami neodymowymi. Zapewniają taką samą dynamikę jak membrany aluminiowe czy tytanowe, lecz dają cieplejsze i bardziej delikatne brzmienie, typowe dla membran papierowych.

Umieszczono je w specjalnie wyprofilowanych, izolujących hałas nausznikach, które zapewniają precyzyjną emisję dźwięku. Dzięki temu osiągnięto wierną i naturalną reprodukcję dźwięku, krystalicznie czyste i szczegółowe soprany oraz głęboki bas, charakterystyczne dla profesjonalnie realizowanych koncertów. Wysoki komfort użytkowania tych innowacyjnych słuchawek zapewniają wysokiej jakości poduszki ze skóry syntetycznej oraz estetyczna i lekka konstrukcja. Przewód z miedzi beztlenowej z pozłacanym wtykiem zapewnia przesyłanie sygnału audio bez zakłóceń, a znajdujący się w zestawie przedłużacz o długości 1,5 m i przejściówka stereo 6,3 mm ułatwiają podłączanie do domowego sprzętu stereo.


Słuchawki Creative Aurvana Live!

Słuchawki Creative Aurvana Live!Słuchawki Aurvana Live! zaprojektowaliśmy dla osób poszukujących muzyki brzmiącej „live”” - powiedział John Keybeck, menedżer marki na rynku europejskim. “Słuchawki doskonale radzą sobie z nagłymi zmianami dynamiki, dzięki czemu w równym stopniu przeznaczone są do muzyki klasycznej jak i najcięższego rocka! Przy ich projektowaniu wykorzystaliśmy wieloletnie doświadczenia w dziedzinie audio i innowacyjne rozwiązania, tak charakterystyczne dla firmy Creative".

Najważniejsze właściwości słuchawek Aurvana Live!


- Przetworniki: magnesy neodymowe 40 mm z kompozytowymi membranami z biocelulozy.
- Pasmo przenoszenia: 10Hz-30KHz.
- Impedancja: 32?.
- Czułość (1kHz): 103dB/MW.
- Optymalnie konturowane nauszniki minimalizują wewnętrzne zniekształcenia dźwięku i zapewniają precyzyjne odtwarzanie.
- Membrany z kompozytowej biocelulozy gwarantują krystalicznie czyste, szczegółowe soprany i głęboki bas. Obudowa słuchawek doskonale izoluje od hałasów zewnętrznych i zapewnia komfort użytkowania.
- Eleganckie, uniwersalne wzornictwo z lśniącym wykończeniem.
- Przewód z miedzi beztlenowej z pozłacanym wtykiem gwarantuje przesylanie sygnału audio bez zakłóceń.
- W zestawie etui podróżne.

Słuchawki Creative Aurvana Live! dostępne będą na rynku polskim od połowy września w cenie 369 PLN brutto.

Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

31.08.2007 r.

Palit prezentuje nowe karty HD , 14:26

W 2010 więcej NAND niż DRAM, 10:00


Nowsze

31.08.2007 r.

Acer stawia na Blu-ray, 14:48

OOXML: Polska na "tak", 14:49


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 4.30 | SQL: 22 | Uptime: 27 days, 2:18 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl