heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Poniedziałek 17 czerwca 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Środa, 30 maja 2007, 16:30

Spółka B3System uzyskała status Microsoft Gold Certified Partner

Microsoft wyróżnił firmę B3System S.A. – krajowego lidera w dziedzinie kompleksowych zabezpieczeń systemów IT – tytułem Microsoft Gold Certified Partner. Status złotego partnera zapewni B3System S.A. dostęp do technologii, wiedzy i szkoleń, a także wsparcie ze strony Microsoft. Wyróżnienie Microsoft to najwyższy stopień współpracy, który jest świadectwem najwyższych kompetencji specjalistów B3System S.A. w zakresie wdrażania rozwiązań Microsoft.

Program Microsoft powstał głównie z myślą o weryfikacji obszarów specjalizacji wiedzy oraz umiejętności jej przedstawicieli. Przyznawane w jego ramach wyróżnienie - Microsoft Gold Certified Partner, stanowiące najwyższy poziom współpracy partnerskiej, dedykowane jest wszystkim tym przedsiębiorstwom, które w obszarze swoich działań, najpełniej wykorzystują możliwości oraz zasoby programowe, oferowane przez firmę Microsoft. Jednocześnie tytuł stanowi gwarancje kwalifikacji firmy i jej pracowników oraz kompetencji, w zakresie realizacji zaawansowanych projektów informatycznych.

Cieszymy się, iż Microsoft docenił jakość świadczonych przez nas usług. Tym bardziej, iż otrzymane wyróżnienie - oprócz potwierdzenia naszych wysokich kompetencji - stanowi szansę na rozwój i dalsze umocnienie naszej pozycji w segmencie zabezpieczeń komputerowych. Programu Microsoft, na najwyższym poziomie partnerskim, gwarantuje pełne wsparcie techniczne, w tym m.in. dostęp do wersji beta produktów jak również do szczegółowej dokumentacji.” – mówi Edyta Zaporska, Specjalista ds. Handlowych B3System S.A.

Microsoft Gold Certified Partner to już kolejne wyróżnienie przyznane B3System S.A. w uznaniu za wydajne korzystanie z rozwiązań Microsoft. Spółka, specjalizująca się świadczeniu usług z zakresu bezpieczeństwa IT, należy do wąskiego grona 10 partnerów Licence Management Program. W jego ramach firmy świadczą usługi w zakresie audytu legalności i prawidłowości zarządzania oprogramowaniem Microsoft. Po pomyślnym zakończeniu audytu klienci otrzymują certyfikat, potwierdzający prawidłowe zarządzanie licencjami firmy Microsoft.


B3System S.A. (www.b3system.pl) specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu bezpieczeństwa komputerowego i rozwiązań IT. B3System S.A. powstała na początku 2000 roku z inicjatywy Mirosława Kalińskiego oraz Władysława Sędzielskiego. Od początku 2003 roku wśród wspólników znajduje się również Piotr Jurzysta. W 2006 roku firma przekształciła się w Spółkę Akcyjną, a w 2007 roku Spółka udanie zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych. Główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie.

Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

30.05.2007 r.

PNY: GeForce 8800 Ultra Overclocked, 9:50

Zegarek z namierzaniem satelitarnym, 9:42


Nowsze

30.05.2007 r.

SDJ 6/2007 - Vademecum programowania, 16:39

Panel dotykowy Microsoft Surface, 17:00


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 2.69 | SQL: 27 | Uptime: 16 days, 21:26 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl