heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Piątek 21 czerwca 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Niedziela, 11 marca 2007, 19:52

Edycja kolekcjonerska Command & Conquer 3

Command & Conquer, seria która spopularyzowała gatunek gier strategicznych czasu rzeczywistego, powraca w wielkim blasku wraz z C&C 3 Wojny o tyberium. Electronic Arts Polska pragnie przedstawić zawartość dwóch limitowanych edycji kolekcjonerskich, NOD i GDI, które 30 marca uświetnią premierę najważniejszej strategii tego roku. To jedyna tego typu kolekcja na całym świecie!

Oba zestawy zostaną wydane w dwóch atrakcyjnych pudełkach; w środku znajdą się:

• Gra Command & Conquer™ 3 Wojny o tyberium w polskiej wersji językowej

• BONUS DVD z ekskluzywnymi materiałami:

- Karnacje jednostek dla wszystkich trzech frakcji oraz pięć map do potyczek/gry wieloosobowej
- Pięć tapet
- Film dokumentalny „Behind the Lines" pokazujący proces tworzenia aktorskich sekwencji filmowych
- Pięć filmów prezentujących strategię w grze Command & Conquer, m.in. wskazówki i porady taktyczne od jej projektantów
- Wycięte sceny z aktorskich sekwencji filmowych wraz z wpadkami aktorów

• Podkładka pod mysz
• 200-stronicowy bogato ilustrowany poradnik stratega do gry C&C 3 Wojny o tyberium w którym oprócz opisów wszystkich misji GDI, NOD i Scrin, znajdzie się również historia serii.

Edycje kolekcjonerskie GDI i NOD będą dostępne w sprzedaży wyłącznie w sieci salonów EMPiK. Od 9-go marca, w salonach Empiku dostępne są pudełka z tzw. pre-orderem, pozwalającym na rezerwację gry Command & Conquer w dowolnej edycji (standardowej albo kolekcjonerskich GDI lub NOD). Preorder gwarantuje też możliwość nabycia gry o 25 złotych taniej. Cena pre-ordera to 4,99 PLN.

Premiera gry Command & Conquer 3 Wojny o tyberium już coraz bliżej, 5-go marca zakończyły się testy językowe gry. Za sprawą grafiki następnej generacji, pełnej przygód fabuły i prawdziwie innowacyjnych funkcji (m.in. możliwości oglądania bitew online innych graczy), najnowsza odsłona Command & Conquer ponownie zrewolucjonizuje gatunek gier czasu rzeczywistego.
Więcej informacji o Command & Conquer 3 Wojny o tyberium znaleźć można w Internecie, pod adresem: http://www.polska.ea.com/games/8648/

Oficjalna strona internetowa serii C&C dostępna jest pod adresem www.CommandAndConquer.EA.com.Electronic Arts, z siedzibą w Redwood City, Kalifornia, jest największym światowym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego. Założona w 1982 roku firma produkuje, wydaje i dystrybuuje swoje produkty na całym świecie z myślą o systemach do gier wideo, komputerach osobistych, telefonach komórkowych i Internecie. Produkty Electronic Arts ukazują się w Polsce pod trzema markami: EA SPORTS™, EA GAMES™ i EA SPORTS BIG™. Strona domowa EA i serwis rozgrywek sieciowych znajdują się pod adresem www.ea.com. Więcej informacji na temat produktów EA oraz pełne teksty informacji prasowych można znaleźć w Internecie pod adresem http://info.ea.com. Strona www polskiego oddziału Electronic Arts dostępna jest pod adresem www.ea.pl


Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

09.03.2007 r.

Intel: Santa Rosa zadebiutuje 8 maja, 13:47

Hełm dla gracza, 13:45


Nowsze

11.03.2007 r.

Cyfrowy moduł do podłączenia kilku monitorów, 20:50

Przenosiny AMD odłożone, 20:50


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


$$$###$$$ - 19 maja 2007, 11:44

gra nawet nawetAutor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 4.10 | SQL: 17 | Uptime: 1 day, 7:57 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl