heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Niedziela 19 maja 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Poniedziałek, 5 lutego 2007, 13:37

Roadshow: AMD, Embedos, ADAX, Panda Software Polska

Embedos, Panda Software Polska, ADAX oraz AMD organizują w dniach 19 lutego – 12 marca br. cykl spotkań dla resellerów. Motywem przewodnim roadshow, które odbędzie się w całej Polsce, będzie prezentacja kompleksowych rozwiązań IT dla małych i średnich firm.

Podczas czterech godzin prezentacji, resellerzy będą mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi produktami i planami produkcyjnymi firm. Przedstawione zostaną kompleksowe rozwiązania do realizacji sieci lokalnych i połączenia ich z Internetem – serwery ethernus, komputery ADAX oraz zintegrowane rozwiązania antywirusowe firmy Panda Software - w postaci sprzętu i oprogramowania - zabezpieczające przed zagrożeniami internetowymi. Dla wszystkich uczestników roadshow organizatorzy przewidzieli specjalne oferty.

Plan roadshow:
 19. lutego – Gdańsk
 21. lutego – Poznań
 23. lutego – Wrocław
 26. lutego – Kraków
 28. lutego – Bydgoszcz
 2. marca – Warszawa
 5. marca – Szczecin
 7. marca – Olsztyn
 9. marca – Lublin
 12. marca – Rzeszów

Spotkania odbywać się będą się w godzinach 11.00-16.00. Więcej informacji oraz formularze rejestracyjne znajdują się na stronach organizatorów: roadshow.embedos.com oraz www.pandasoftware.com.pl.


O firmie Embedos Sp. z o.o.:
Embedos to polski producent nowej klasy urządzeń przeznaczonych do pracy w sieciach komputerowych.
Celem firmy jest umożliwienie małym i średnim firmom wykorzystania profesjonalnych serwerów, które dotychczas zarezerwowane były jedynie dla firm dużych, dysponujących znacznie większym budżetem.
Serwery ethernus stanowią kompletne rozwiązania. Ograniczając się do zakupu pojedynczego urządzenia firma może stworzyć i rozbudowywać sieć lokalną, połączyć wszystkie swoje komputery z Internetem, a także wdrożyć politykę bezpieczeństwa, system finansowo-księgowy, CRM, serwer WWW i pocztę e-mail. Dzięki wygodnemu interfejsowi WWW, do administracji wszystkimi, nawet najbardziej zaawansowanymi, funkcjami sieciowymi wystarcza umiejętność posługiwania się przeglądarką internetową.
Podczas Międzynarodowych Targów INTERELECOM 2006 produkt Embedosa został nagrodzony Złotym Medalem targów oraz zdobył Honorowy Puchar za najlepszy polski produkt. ethernus był również prezentowany na targach CeBIT ‘2006 w Hanowerze oraz uzyskał nominację do Godła Promocyjnego „Teraz Polska”.
Serwery z rodziny ethernus sprzedawane są poprzez sieć dystrybutorów w Polsce i na świecie.

O firmie Panda Software:
Panda Software (www.pandasoftware.com.pl) jest jednym ze światowych liderów w zakresie zintegrowanych rozwiązań bezpieczeństwa IT do walki z zagrożeniami internetowymi. Na rynku działa już od 16 lat i jest obecna w ponad 50 krajach. Dzięki innowacyjnym technologiom TruPrevent, przeznaczonym do walki z nieznanymi wirusami i intruzami, produkty Panda Software wykrywają złośliwe kody, gdy w sieci nie ma jeszcze na nie skutecznego antidotum. Rozwiązania Panda Software zapewniają centralne zarządzanie i ochronę stacji roboczych, serwerów czy bram, dzięki czemu pomagają stworzyć bezpieczne środowisko pracy dla dużych korporacji, małych i średnich przedsiębiorstw oraz użytkowników domowych. Centrala Panda Software mieści się w Bilbao w Hiszpanii.
W Polsce Panda Software Polska działa od września 2001 roku. Po pięciu latach działalności produkty firmy znajdują się w ścisłej czołówce najlepiej rozpoznawanych i ocenianych programów antywirusowych w Polsce. Ich dystrybutorami są firmy ABC Data, Action i Incom. Programy Panda Software dostępne są w sklepach Empik i MediaMarkt, a także w sieci Vobis. W porozumieniu z Telekomunikacją Polską firma uruchomiła usługę e-bezpieczeństwo, opartą na programach Panda Antivirus, dzięki której użytkownicy neostrady i pakietów internetowych TP są zabezpieczani przed wszelkimi zagrożeniami.


Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

05.02.2007 r.

Sony: możliwe cięcie cen PS3, 13:25

45 proc. gospodarstw domowych w Polsce posiadało w 2006 r. komputery, 13:24


Nowsze

05.02.2007 r.

Ferro Backup System 2.5 - nowa edycja sieciowego systemu do archiwizacji danych zgodna z Windows Vista, 13:39

07.02.2007 r.

Tańsza wersja GeForce 8800, 13:26


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 1.23 | SQL: 33 | Uptime: 395 days, 19:59 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl