heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Wtorek 16 lipca 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Sobota, 13 stycznia 2007, 11:24

WOŚP: aukcja GG nr 15

Po raz piętnasty w Polsce gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! Przyłącz się!

Serce WOŚP Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy została zarejestrowana w Warszawie 2 marca 1993 roku. Jej założycielami są Jerzy Owsiak, Lidia Niedźwiedzka-Owsiak, Bohdan Maruszewski, Piotr Burczyński, Paweł Januszewicz, Walter Chełstowski, Beata Bethke.

Podstawowym celem Fundacji jest działalność w zakresie ochrony zdrowia polegająca na ratowaniu życia chorych osób, w szczególności dzieci, i działanie na rzecz poprawy stanu ich zdrowia, jak również na działaniu na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.

"Uruchomienie numeru: GG: 15 to kontynuacja naszej współpracy z największym polskim komunikatorem internetowym Gadu-Gadu. Jak pamiętacie, w czasie Finału emocjonowaliśmy się gorącą licytacją numeru GG 14, który wystawiony był jako jedna z allegrowych aukcji na rzecz Orkiestry. I wtedy już deklarowaliśmy, że za rok na pewno będzie 15-tka. Tak się stanie, ale zanim licytacja – z tego numeru możecie korzystać, jeśli chcecie napisać jakąś wiadomość do Orkiestry." - pisze Fundacja WOŚP na swojej stronie internetowej.

Już siódmy raz na Allegro Fundacja wystawiła aukcje rzeczy ufundowanych przez osoby znane, m.in. pióro wieczne firmy Visconti o numerze 65 Prezydenta Aleksandera Kwaśniewskiego, banknot kolekcjonerski z JPII o numerze JP1500000 od prof. Leszka Balcerowicza, pierwsza trąbka Zbigniewa Wodeckiego, a dla miłośników wyścigów Formuły 1 koszula Roberta Kubicy oraz profesjonalna fotografia pędzącego po torze F1 bolidu „Red Marlboro Formula 1 car” kierowanego przez Michaela Schumachera oczywiście wszystkie przedmioty opatrzone są autografem.

Nie są to jedyne przedmioty znanych osób wystawionych na aukcjach, wystarczy wejść na aukcje.wosp.org.pl, by wybrać coś dla siebie spośród tysięcy przedmiotów, w tym również wystawionych przez zwykłych ludzi (Allegro za wystawienie i sprzedaż przedmiotów nie pobiera opłat).

Jedną z najbardziej obleganych aukcji jest GG nr 15, która zanotowała już ponad 315 000 wyświetleń. Koniec licytacji dopiero 16 stycznia, ale kwota już osiągnęła wartość 4 550,00 zł!

Najdroższym przedmiotem na aukcjach WOŚP jest Land Rovera EvoDakar

Najdroższym przedmiotem na aukcjach WOŚP jest Land Rovera EvoDakarNie tylko poprzez licytacje można wspomóc Fundację, ale również dokonując bezpośrednich wpłat przez Internet lub kupując gadżety i płyty CD/DVD w sklepiku WOŚP. Oczywiście liczy się każda złotówka, którą można wrzucić do puszek 120 tysięcy wolontariuszy w całym kraju!

Nie bądź bierny, wesprzyj Orkiestrę! Ona gra również dla Ciebie!

Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

11.01.2007 r.

AMD mógł przejąć NVIDIę, 15:30

Rozwój rynku gier online, 15:29


Nowsze

13.01.2007 r.

Komórki dla górników, 11:41

IBM ma najwięcej patentów, 11:41


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Eddy - 16 stycznia 2007, 15:08

Aukcja GG numer 15 została zakończona. Kupiła ją osoba o nicku aneczka-f za kwotę aż 5 799,00 zł.Autor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 1.03 | SQL: 11 | Uptime: 26 days, 7:28 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl