heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Poniedziałek 15 lipca 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Czwartek, 8 czerwca 2006, 05:44

Mundial z Microsoftem

Microsoft udostępnił darmowy program pod nazwą Microsoft Scoreboard, który umożliwia śledzenie wyników rozgrywek Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Za jego pośrednictwem kibice uzyskują dostęp do najświeższych wiadomości, mogą na bieżąco obserwować sytuację w grupach, wyniki poszczególnych meczów oraz harmonogram spotkań. Program dostępny jest w polskiej wersji językowej dla legalnych użytkowników systemu Windows.

Program uaktualnia dane za pośrednictwem Internetu, dzięki czemu wyniki spotkań mogą być podawane w czasie rzeczywistym. Użytkownik dodając do aplikacji zakładki RSS (Really Simple Syndication) może śledzić najnowsze doniesienia prasowe z boisk. Okno wyników w programie pozwala przejrzeć wyniki meczów poszczególnych drużyn, zawiera również dodatkowe informacje o każdym zawodniku podane w małej ikonce obok każdego z graczy.

Zaprezentowany program pozwala śledzić na bieżąco rozgrywki na mundialu, nawet wówczas, kiedy nie możemy oglądać zmagań piłkarzy bezpośrednio w telewizji. Z pewnością dla kibiców okaże się nieocenioną pomocą w obserwacji wyników ulubionych drużyn. Dodatkowym ułatwieniem jest wyświetlanie wszystkich dat i godzin według ustawień strefy czasowej systemu Windows XP. Dzięki temu nie trzeba samodzielnie dopasowywać godzin transmisji do naszej strefy czasowej” – mówi Krzysztof Florczak, Windows Client Business Group Lead w polskim oddziale Microsoft.

Użytkownicy mogą dopasować wygląd aplikacji i wybrać ustawienia przezroczystości, co pozwala widzieć elementy pulpitu leżące za aplikacją. Do korzystania z programu niezbędne jest posiadanie legalnego systemu operacyjnego Microsoft Windows XP z dodatkiem Service Pack 2 w wersjach Home lub Professional Edition oraz dostępu do Internetu.Aplikację można pobrać ze strony Microsoft.

Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

08.06.2006 r.

Strony internetowe ponad 300 banków w USA zostały przejęte przez hackerów, 5:02

Intel zapowiada jednowatowy procesor, 5:01


Nowsze

09.06.2006 r.

Pierwsza lustrzanka cyfrowa Sony, 9:25

Zegarek Citizen z Bluetooth, 9:27


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 1.76 | SQL: 13 | Uptime: 63 days, 3:00 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl