heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Środa 24 kwietnia 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Środa, 22 lutego 2006, 13:31

eBay i Microsoft tworzą sklepy internetowe

Serwis aukcyjny eBay oraz firma Microsoft mają zamiar uruchomić nowe serwisy, w których internauci będą mogli robić zakupy. eBay proponuje usługę o nazwie eBay Express. Pozwoli ona na sprzedawanie i kupowanie towarów po ustalonych cenach, bez uprzedniego ich licytowania.

Jak poinformowali przedstawiciele serwisu aukcyjnego, eBay Express został stworzony jako odpowiedź na zapotrzebowanie tysięcy kupujących, którzy chcieli w szybki i prosty sposób kupować towary po ustalonych cenach.

Ze swojej strony Microsoft szykuje Windows Live Expo - witrynę, która pozwoli internautom na sprzedawanie i wypożyczanie przedmiotów. Korzystający z tej witryny będą mogli wyszukiwać przedmioty w określonej odległości od miejsca swojego zamieszkania, a sprzedający i kupujący łatwo skontaktują się za pomocą komunikatora. Osoby, które nie będą chciały wystawiać przedmiotu do publicznej sprzedaży, będą mogły zaoferować go tylko osobom ze swojej listy kontaktów komunikatora czy programu pocztowego.

Nowe serwisy będą dostępne w USA do końca bieżącego roku. Obie firmy zapowiedziały, że w przyszłości udostępnią je wszystkim zainteresowanym.

Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

22.02.2006 r.

Dlaczego AMD zmieniło nazwę podstawki?, 13:29

Intel buduje centrum technologiczne w Strefie Gazy, 13:28


Nowsze

22.02.2006 r.

Zakazane nazwisko Dell, 13:33

23.02.2006 r.

Poszło w kosmos, 11:57


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 4.00 | SQL: 18 | Uptime: 65 days, 17:23 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl