heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Poniedziałek 23 maja 2022 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Czwartek, 16 lutego 2006, 11:33

Sesja rady miejskiej na żywo w Internecie

Mieszkańcy Koszalina będą mogli - za pośrednictwem komputera - uczestniczyć w obradach sesji rady miejskiej. Zaplanowana na czwartek sesja będzie transmitowana na żywo w Internecie. Będzie to jednak wyłącznie wersja dźwiękowa.

Rzecznik prasowy prezydenta Koszalina Grzegorz Śliżewski zaznaczył w rozmowie z PAP, że będzie to pierwsza sesja, której koszalinianie będą mogli wysłuchać za pośrednictwem internetu. "To element akcji +Przejrzysta Polska+. Chcemy, aby ludzie, którzy nie mogą przyjść na obrady sesji, mieli możliwość śledzenia na bieżąco tego, co się dzieje na sesji, jak przebiegają głosowania, jakie są dyskusje itp." - wyjaśnił.

Rzecznik zaznaczył jednak, że, aby transmisja była możliwa, konieczne było zainstalowanie specjalnego programu komputerowego. Dodał, że możliwość transmisji sesji przez internet pojawiła się przy okazji wyposażenia koszalińskiego magistratu w sprzęt do obsługi obrad.

Opinie na temat sesji mieszkańcy będą mogli wyrażać na forum dyskusyjnym dostępnym na stronie internetowej koszalińskiego magistratu.

Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

16.02.2006 r.

Gadu-Gadu ma nowe VoIP, 11:32

Najdłuższy laser na świecie, 11:31


Nowsze

17.02.2006 r.

Studencki Festiwal Informatyczny pod koniec lutego, 1:42

Wielofunkcyjne urządzenie sieciowe, 1:43


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?



Autor:  










Copyright © 2002-2022 | Prywatność | Load: 0.34 | SQL: 14 | Uptime: 189 days, 5:36 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl