heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Sobota 1 października 2022 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Środa, 9 listopada 2005, 22:56

Z Gadu-Gadu do MTV

Gadu-Gadu oraz MTV Polska nawiązały współpracę w ramach której od 7 listopada widzowie MTV mogą rozmawiać ze swoimi ulubionymi prezenterami w programie "Kontra".

Atrakcją "Kontra" jest czat z prezenterami MTV, którzy będą na bieżąco komentować teledyski oraz odpowiedzą na pytania widzów. Aby „poczatować” z gospodarzami programu należy wysłać sms-a lub skorzystać z bezpłatnego komunikatora Gadu-Gadu.

Numer GG prezenterów MTV Polska to 9090. Odpowiedzi na najciekawsze pytania zadawane przez GG publikowane będą w wieczornym programie MTV.

Jest to pierwszy wspólny projekt MTV Polska i Gadu-Gadu.

"Komunikator internetowy zapewnia doskonałe możliwości interaktywnej rozmowy, w tym przypadku zapewnia widzom kontakt z prezenterami ich ulubionej stacji" mówi Piotr Pokrzywa, wiceprezes Gadu-Gadu Sp. z o.o. "Dotychczas stosowane formy kontaktu z widzami były albo jednokierunkowe i ograniczone tekstowo (sms), albo wiązały się z kosztami (telefon). Dzięki GG można rozmawiać do woli."

"Kontra" to nowy program w MTV, w którym ścierają się ze sobą dwaj artyści lub motywy muzyczne. Tematami najbliższych wydań programu będą m.in. polskie dziewczyny kontra polskie chłopaki, brunetki kontra blondynki oraz Robbie Williams kontra Madonna.

Wśród wykonawców programu znajdą się m.in. Gwen Stefani solo i z No Doubt, Pharell Williams, Jennifer Lopez, Jay-Z, Missy Elliott, The Black Eyed Peas czy Britney Spears. Program można oglądać w MTV Polska od poniedziałku do piątku o godz. 20:00.

Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

09.11.2005 r.

Toshiba rozkwita w Polsce, 16:46

Mobilny tuner DVB-T, 15:20


Nowsze

09.11.2005 r.

Linuks w Polsce, 22:59

10.11.2005 r.

Uciekający telefon, 0:59


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2022 | Prywatność | Load: 0.62 | SQL: 14 | Uptime: 331 days, 14:49 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl