heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Wtorek 16 lipca 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Środa, 21 września 2005, 11:51

Wirtualna Polska w Internecie już 10 lat

W tym roku portal Wirtualna Polska obchodzi swoje 10-lecie. Jest rówieśnikiem takich gigantów, jak Yahoo, Amazon, czy eBay. Swoją historię, osiągnięcia, gości i pracowników przedstawia w nowym, okazjonalnym serwisie urodzinowym.

Urodzinowa witryna Wirtualnej Polski zupełnie odbiega od dotychczasowych serwisów. Zastosowano w niej barwny, niewykorzystany dotąd nigdzie indziej layout. Jednak co najważniejsze, serwis zawiera bogate materiały graficzne, specjalne urodzinowe życzenia od znanych i lubianych, aktualności, ciekawostki, czy galerie fotografii i wiele innych ciekawostek.

"Zależało nam na tym, by Wirtualną Polskę dało się poznać niejako od kuchni - mówi Katarzyna Halicka z Wirtualnej Polski - Znana dotąd jako portal, spółka, przedsiębiorstwo, tym razem odsłania swoje drugie oblicze. Pokazujemy, iż WP tworzą młodzi - także duchem - ludzie, że nasza historia, prócz tej złożonej z czystych faktów i dat, jest pełna emocji i wspomnień, że w spółce pracują nietuzinkowe osoby, których osobowość odzwierciedla się w niejednym serwisie WP.pl."

Portal od początku stawia na najwyższą jakość, nie bojąc się śmiałych wyzwań i innowacji, zapewniają jego przedstawiciele. W komunikacie prasowym czytamy, m.in.: iż to WP jako pierwsza stworzyła Katalog stron WWW i możliwość ich pozycjonowania. Jako pierwsza udostępniła zasoby w technologii WAP, wprowadziła personalizację i panel rozmów na żywo. Pierwsza oddała też Internautom multimedialny komunikator zintegrowany z systemem Jabber i zastosowała technologię VoIP w Nawijce. Pierwsza reklamowała możliwości Internetu poza Siecią, w telewizji oraz radiu i zdecydowała się na współtworzenie zawartości portalu przez użytkowników. WP jest również pionierem we wdrażaniu internetowych płatności i udostępnianiu legalnych plików mp3.

Na stronach serwisu ruszył specjalny konkurs, w którym Internauci wygrać mogą całą gamę niezwykle atrakcyjnych nagród. Nie trzeba przy tym doskonale znać historii portalu; wszystkie odpowiedzi można znaleźć właśnie w WP.

Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

21.09.2005 r.

Za kilka lat Internet stanie się bezużyteczny, 11:50

20.09.2005 r.

DirectX 10 pierwszy pokaz video, 1:37


Nowsze

23.09.2005 r.

Opera masowo pobierana, 18:53

Branża IT wylęgarnią miliarderów, 18:53


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 2.60 | SQL: 22 | Uptime: 26 days, 2:34 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl