heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Poniedziałek 17 czerwca 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Środa, 25 maja 2016, 07:52

Creative Sound Blaster X7 + kolumny E-MU

Sound Blaster X7 jest wszechstronną biurkową integrą. Ma ogromną liczbę funkcji, w tym wysokiej klasy wzmacniacz słuchawkowy, stereofoniczny oraz konwerter c/a. Ma też wbudowaną technologię łączności międzyplatformowej oraz inteligentnej poprawy jakości dźwięku.

Sound Blaster X7 z wbudowanym potężnym wzmacniaczem o mocy 100 W. Zapewnia wysokiej jakości dźwięk o niezwykłej czystości. DAC z odstępem sygnału od szumu na poziomie 127 dB znakomicie radzi sobie z każdym materiałem muzycznym, nawet tym o rozdzielczości 192 kHz.

W pełni konfigurowalny Sound Blaster X7 umożliwia wymianę wzmacniaczy operacyjnych, dzięki czemu w dużym stopniu można dostosować brzmienie do własnych potrzeb.

Sound Blaster X7 to doskonały, wszechstronny system dźwiękowy audiofilskiej klasy, który umieszczono w stylowej, kompaktowej, trapezoidalnej obudowie, umożliwiającej wykorzystanie praktycznie każdego urządzenia w roli transportu sygnału, nawet konsoli PlayStation 4 czy Xbox One. Potężny, przestrzenny dźwięk bez najmniejszych problemów pozwala przenieść się do świata gier.

Creative Sound Blaster X7 + kolumny E-MU

Creative Sound Blaster X7 + kolumny E-MUWydajny wzmacniacz cyfrowy to pracujący w klasie D układ TPA3116D2 o mocy 100 W (2 x 50 W przy 4Ω). Umożliwia podłączenie podstawkowych lub wolnostojących kolumn pasywnych. Sound Blaster X7 wyposażony jest w przełącznik impedancji (zakres od 4Ω do 8Ω). Produkt ma zaimplementowaną technologię Bluetooth 4.1, zgodną z kodekami aptX® o niskiej latencji. Połączenie bluetooth oraz NFC zezwala na ręczne bezprzewodowe parowanie/ łączenie dwóch urządzeń. Funkcja NFC pozwala również na parowanie/ łączenie urządzeń, takich jak tablet czy smartfon, poprzez ich zbliżenie/ dotknięcie do siebie, tzw. “one touch wireless pairing”. Zapewni także na ustalenie dwóch połączeń równolegle.

Na przednim panelu Sound Blastera X7 znajdują się dwa specjalne mikrofony. Technologia CrystalVoice™ wykorzystuje innowacyjne algorytmy stworzone specjalnie w celu zapewnienia krystalicznej czystości głosu w grach wieloosobowych, internetowych czatach oraz konferencjach wideo. Do urządzenia Sound Blaster X7 dołączone jest inteligentne oprogramowanie umożliwiające sterowanie z poziomu komputera PC, laptopa, tabletu czy smartfona.

Sound Blaster X7 otrzymał dwie niezwykle prestiżowe nagrody CES Innovations Awards 2015 – w kategoriach „Elementy i akcesoria domowych systemów audio/wideo” oraz „Sprzęt i podzespoły komputerowe”.

Creative Sound Blaster X7 to świetny towarzysz wysokiej jakości głośników pasywnych EMU XM7 o mocy 120W. Zaprojektowane są na wzór architektury profesjonalnych monitorów studyjnych. Klarowny dźwięk, realistyczne brzmienie, ostre i głębokie basy czy naturalnie średnie tony z pewnością przyciągną na długo twoją uwagę. Co więcej EMU XM7 posiada 1-dno calowy głośnik z jedwabną kopułką wysokotonową, drewnianą obudowę, 5-cio calowy głośnik niskotonowy oraz pięciocalowy głośnik wysokotonowy z przewymiarowaną strukturą magnetyczną i ekranowaniem pozwalającym uzyskać wyjątkowo mocne basy. W tylnej części wnętrza E-MU XM7 znajduje się Port Tube, który zwiększa wydajność zestawu głośnikowego w zakresie niskich częstotliwości granicznych, w porównaniu do pozostałych głośników w swojej klasie. Połączenie rcA obsługuje wejścia poziomu liniowego (line-level input) z zestawów Hi-Fi. Łączność toslink umożliwia odczyt cyfrowych danych dźwięku, w tym sygnał Dolby Digital 5.1 z odtwarzaczy płyt DVD i konsol do gier. Uzyskamy również szybką łączność poprzez usb 2.0, która wspiera dźwięki z urządzeń Android i iOS.

Sound Blaster X7 w połączeniu z E-MU XM7 to idealny zestaw, który odtworzy każdy szczegół i fakturę dźwięku w nieskazitelnej czystości w trzech dostępnych trybach: neutralnym, energicznym i łagodnym.

Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

23.05.2016 r.

Udziały AMD w rynku GPU poszły w górę, 11:50

Google złożyło apelację do francuskiej Rady Stanu, 11:48


Nowsze

25.05.2016 r.

Fakty, które warto wiedzieć o Microsoft Azure, 7:54

Przestępcy przekonują, że klucz Windows jest nieważny, 7:57


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 3.65 | SQL: 24 | Uptime: 16 days, 21:49 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl