heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Niedziela 23 czerwca 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Piątek, 22 maja 2015, 09:48

Creative Woof - idealny prezent na Dzień Dziecka

To już oczywiste, że świat kolumn bezprzewodowych jest niezmiernie popularny. Producenci starają się spełnić jednocześnie wszystkie nasze wymagania. Z myślą o codziennym użytkowaniu, w każdym, wymarzonym sobie przez nas miejscu, powstała mini kolumna Craetive Woof.

To sprzęt w pełni mobilny, ponieważ połączymy urządzenie audio za pomocą Bluetooth, ciesząc się tym samym z muzyki bezprzewodowo. Mobilność podkreśla bateria, która po jednym naładowaniu daje nam spokój do ponad 6 godzin pracy mikro kolumny Woof. Jednak, analogowe urządzenie audio, również możesz podłączyć do wejścia audio głośnika Creative Woof, za pomocą znajdującego się w zestawie kabla 3,5 mm Aux-in.

Creative Woof

Mikro gabaryty sprawiają, że na pierwszy rzut oka nie podchodzimy do Woof z pełnym zaufaniem, jednak po wypróbowaniu zapewnia najlepszą wśród głośników tych rozmiarów, głośność i jakość basów. Waga to tylko 255 gramów, wymiary: 65 x 74 x 74 mm.

Będąc podłączonym do smartfona, może się okazać, że błoga przyjemność słuchania ulubionej muzyki, zostanie przerwana przez mniej lub bardziej mile widziany telefon. Wbudowany mikrofon, pozwoli na inteligentne przełączanie pomiędzy rozmową telefoniczną, a muzyką i powrót do trybu odtwarzania muzyki po zakończeniu konwersacji.

Creative Woof

Zbliża się dzień dziecka, a to czas kiedy szukamy prezentów dla naszych pociech, które nie zostaną odstawione bezużytecznie na półkę w pokoju. Mini kolumna Creative Woof to sprzęt, z którym nie można się nudzić. Może się stać codziennym towarzyszem twojego dziecka, podczas zabaw na świeżym powietrzu, czy rodzinnych wyjazdów. Ty tworzysz plalistę, Woof daje muzykę.

Cena mini kolumny Creative Woof to 139 PLN

Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

21.05.2015 r.

Lenovo zanotowało spadek zysku, 13:08

Szwedzki sąd odebrał serwisowi The Pirate Bay domeny, 13:05


Nowsze

28.05.2015 r.

Sufitowy punkt dostępu Wi-Fi CAP300, 12:41

Czy Yahoo! czyta maile?, 12:47


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 1.69 | SQL: 26 | Uptime: 110 days, 18:10 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl