heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Czwartek 25 kwietnia 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Czwartek, 30 kwietnia 2015, 11:30

Creative MUVO 10 zawsze pod ręką

Miniaturowe, bezprzewodowe kolumny robią w ostatnich miesiącach prawdziwą furorę. Ich zastosowanie pozwala łatwo i szybko zastąpić bezbarwne brzmienie wydobywające się z wewnętrznych głośników notebooków, smarfonów czy tabletów.

Muvo 10 na plaży

Muvo 10 na plażyKolumienkę można dowolnie przemieszczać i słuchać ulubionych utworów w kuchni, salonie, na plaży czy podczas pikniku. Muvo 10 to również świetne rozwiązanie na nagłośnienie lokalów gastronomicznych. Przykładem jest warszawski Dr.Donut, znajdujący się na ul. Solec 103, tuż obok równie dobrze znanego konceptu- Mr. Pancake. Przenośny sprzęt jakim jest Muvo 10, jest idealnym rozwiązaniem dla tego typu miejsc. Latem pojawi się tam ogródek, a dzięki kolumnie Creative muzyka przeniesie się na zewnątrz.

Creative MUVO 10 wyposażony jest w trzycalowe przetworniki, oferujące wyraźny, dynamiczny dźwięk. Wykorzystanie technologii BasXport, bazującej na koncepcji przenoszenia ciśnienia akustycznego z wnętrza obudowy na zewnątrz, pozwala na wzmocnienie niskich tonów. Obudowa z lekko zaokrągloną przegrodą poprawia dyspersję dźwięku. W pełni naładowana bateria litowo-jonowa wystarcza na około 8 godzin pracy.

Miniaturowa kolumna obsługuje technologię Bluetooth oraz NFC, ułatwiającą parowanie urządzeń. Creative MUVO 10 może również spełniać rolę zestawu głośnomówiącego. Produkt jest dostępny w trzech kolorach: czarnym, zielonym i niebieskim.

Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

29.04.2015 r.

Spada popyt na HDD, 13:43

Niebezpieczeństwo użytkowania pirackich licencji oprogramowania, 13:39


Nowsze

14.05.2015 r.

Facebook testuje własną wyszukiwarkę, 11:17

Wirus w karcie graficznej, 11:29


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 1.57 | SQL: 17 | Uptime: 105 days, 22:41 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl