heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Piątek 19 lipca 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Piątek, 23 stycznia 2015, 09:02

Zewnętrzna karta dzwiękowa Sound Blaster E3

Firma Creative wydała na polskim rynku bezprzewodowe urządzenie, które w znacznym stopniu poprawia dźwięk naszej ulubionej muzyki płynącej na przykład ze smartfonów.

Karta Sound Blaster E3 daje nam możliwość obcowania z dźwiękiem brzmieniowo porównywalnym do tego odtwarzanego z płyt CD, w dodatku bezprzewodowo! E3 to niewielkie urządzenie, które w łatwy sposób paruje się ze smartfonem. Po ustanowieniu połączenia telefon można swobodnie zgubić w głębokiej torbie lub kieszeni, ponieważ możemy zarządzać odtwarzaniem i głośnością z poziomu Sound Blastera E3. Z kolei samą kartę za pomocą klipsa przyczepia się do odzieży i sięga po nią w momencie, kiedy zaistnieje taka potrzeba. Sound Blaster E3, to strażnik naszego poczucia wygody oraz potrzeby bycia w stałym kontakcie z najbliższymi i jednocześnie muzyką. Jeśli podczas odsłuchu ktoś do Ciebie zadzwoni, wystarczy nacisnąć jeden przycisk na karcie, aby odebrać połączenie.
Ucieszysz swoje uszy dźwiękiem o zachwycającej wierności i odstępie sygnału od szumu (SNR) wynoszącym 112 dB. Dla porównania płyty kompaktowe (CD) mają ten parametr na poziomie około 98 dB. Niewielkie rozmiary karty (60,5 x 45 x 23 mm) oraz masa (44 gramy) pozwalają schować ją do kieszeni, podręcznej torby czy przypiąć do odzieży. Urządzenie ma wbudowany akumulator, który zapewnia osiem godzin ciągłej pracy.

="Sound

Sound Blaster E3Dzięki karcie Sound Blaster E3 możemy dzielić się muzyką, wyposażona jest w dwa wyjścia słuchawkowe. Z kolei niepodzielna jest sama jakość dźwięku, ponieważ muzyka brzmi dokładnie tak samo w przypadku korzystania z dwóch wyjść. Wbudowany wzmacniacz słuchawkowy obsługuje słuchawki o impedancji aż do 600ohm, w związku z czym możesz dobrać słuchawki do E3 bez żadnych ograniczeń. Dodatkowo, możemy podłączyć go do komputera PC lub Mac za pomocą kabla USB, a wtedy urządzenie stanie się wydajną przenośną kartą dźwiękową, która czaruje swoimi możliwościami. Sound Blaster E3 można nabyć w cenie 599,- PLN

Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

21.01.2015 r.

PKP Intercity na Mapach Google, 9:19

Google chce zainwestować w firmę SpaceX, 9:16


Nowsze

23.01.2015 r.

Samsung i Apple - liderzy zakupów, 9:04

Windows 10 bezpłatnie dla legalnych użytkowników, 9:05


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 0.68 | SQL: 22 | Uptime: 212 days, 20:19 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl