heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Niedziela 19 maja 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Środa, 31 lipca 2013, 11:10

mBank wprowadził do oferty ubezpieczenie sprzętu elektronicznego oraz urządzeń RTV i AGD

Od dziś oferta produktów ubezpieczeniowych dostępnych w mBanku poszerzona została o kolejne dwa ubezpieczenia: sprzętu RTV i AGD oraz urządzeń elektronicznych, takich jak laptop, smartfon czy tablet. W ramach ubezpieczenia elektronicznego klient może uzyskać rekompensatę poniesionych kosztów związanych m.in. z utratą lub uszkodzeniem sprzętu, jego zalaniem, a także w przypadku telefonu komórkowego – jego nieuprawnionym użyciem (klient może uzyskać zwrot kosztów nieuprawnionych rozmów wykonanych po utracie telefonu). Co ważne, ochrona działa również w przypadku sprzętów, od których produkcji minęło nawet 7 lat.

- Zazwyczaj gwarancja oferowana przez producenta zapewnia nam ochronę na maksymalnie dwa lata. Dzięki naszemu ubezpieczeniu klient może ten okres wydłużyć nawet o kolejne pięć lat – mówi Łukasz Adamczyk z Departamentu Usług Podstawowych i Produktów Niebankowych mBanku i MultiBanku. – Co więcej, w ramach jednego ubezpieczenia ochroną można objąć dowolną liczbę urządzeń. W tym celu bank nie wymaga żadnych skomplikowanych działań. Wystarczy po zalogowaniu się do serwisu transakcyjnego wybrać jeden z pakietów oferowanych w ramach ubezpieczenia – dodaje Łukasz Adamczyk.

Klient nie musi też opisywać sprzętu, bank nie wymaga podawania marki czy numeru fabrycznego danej rzeczy. To, jaki rodzaj urządzenia zostanie ubezpieczony, definiowane jest bowiem właśnie poprzez wybór odpowiedniego pakietu. Od tej decyzji uzależniony jest też koszt ubezpieczenia.

Składka pobierana jest automatycznie z rachunku rozliczeniowego klienta. Użytkownik nie musi zatem pamiętać o jej zapłaceniu czy przedłużeniu czasu trwania ochrony. Bank nie wymaga też aktualizacji danych produktu po jego wymianie. To ważne, chociażby w przypadku telefonów, które statystycznie zmieniamy co dwa lata – mówi ekspert z mBanku i MultiBanku.,

Ubezpieczenie kupić można, logując się do serwisu transakcyjnego, dzwoniąc na mLinię mBanku lub odwiedzając dowolną placówkę MultiBanku.

Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

29.07.2013 r.

Amazon zanotował kwartalną stratę, 12:06

Pierwsze płyty dla AMD Kaveri, 12:05


Nowsze

31.07.2013 r.

Drukarki 3D niebezpieczne dla zdrowia?, 11:13

08.08.2013 r.

Windows XP nadal popularny, 12:20


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 1.48 | SQL: 16 | Uptime: 527 days, 20:16 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl