heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Poniedziałek 23 maja 2022 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Środa, 16 stycznia 2013, 13:43

HP: Cienki, lekki notebook dla każdego

Firma HP zaprezentowała nową ofertę produktów, w skład której wchodzi HP Pavilion TouchSmart Sleekbook - najtańszy notebook dotykowy HP.

Oprócz TouchSmart firma HP zaprezentowała nowy HP Pavilion Sleekbook. Oba produkty mają cienkie i lekkie obudowy, wysoką wydajność i przystępne ceny. Najnowsze sleekbooki HP są wyposażone w procesory APU serii A firmy AMD, ekran HD o przekątnej 15,6 cala(2) i nawet 1 terabajt miejsca na dysku na ulubione aplikacje, filmy, muzykę, zdjęcia czy dokumenty, system Dolby Advanced Audio, wymienny akumulator oraz klawiaturę numeryczną.

Dodatkowo pełen zestaw portów (HDMI, USB 3.0 i USB 2.0) zapewnia szybkie połączenia z urządzeniami mobilnymi i akcesoriami.

HP EliteBook

Sleekbooki HP są wyposażone w nowatorskie rozwiązania HP, takie jak system HP CoolSense, który dostosowuje poziom chłodzenia do preferencji użytkownika i znacznie obniża temperaturę komputera oraz system HP ProtectSmart, który zapobiega utracie plików w wyniku uderzenia. Dodatkowo użytkownicy mają dostęp do patformy HP Connected Music, która dzięki wyłącznemu partnerstwu firmy HP i Universal Music Group, udostępnia obszerny katalog z muzyką artystów z całego świata. Użytkownicy mogą również korzystać z pakietów HP Music Rewards Package w starterze HP Connected Music wbudowanym w komputery HP z Windows 8. Pakiety obejmują: HP Private Events, Music Experience i VIP Pack Trips.

HP Pavilion Sleekbook będzie dostępny w Polsce od lutego 2013 r. w cenie od 1799 zł brutto. HP Pavilion TouchSmart Sleekbook będzie dostępny w Polsce od lutego 2013 r. w cenie 2199 zł burtto.

Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

16.01.2013 r.

USA: Rekordowy rok patentowy, 11:50

Aaron Swartz miałby lżej, gdyby napadł na bank lub handlował ludźmi, 11:46


Nowsze

17.01.2013 r.

Intel i Facebook współpracują nad centrami danych przyszłości, 14:18

Apple i Amazon muszą zawrzeć ugodę, 14:19


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2022 | Prywatność | Load: 1.23 | SQL: 13 | Uptime: 189 days, 5:54 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl