Data: Środa, 25 maja 2016, 07:52

Creative Sound Blaster X7 + kolumny E-MU


Sound Blaster X7 jest wszechstronną biurkową integrą. Ma ogromną liczbę funkcji, w tym wysokiej klasy wzmacniacz słuchawkowy, stereofoniczny oraz konwerter c/a. Ma też wbudowaną technologię łączności międzyplatformowej oraz inteligentnej poprawy jakości dźwięku.

Sound Blaster X7 z wbudowanym potężnym wzmacniaczem o mocy 100 W. Zapewnia wysokiej jakości dźwięk o niezwykłej czystości. DAC z odstępem sygnału od szumu na poziomie 127 dB znakomicie radzi sobie z każdym materiałem muzycznym, nawet tym o rozdzielczości 192 kHz.

W pełni konfigurowalny Sound Blaster X7 umożliwia wymianę wzmacniaczy operacyjnych, dzięki czemu w dużym stopniu można dostosować brzmienie do własnych potrzeb.

Sound Blaster X7 to doskonały, wszechstronny system dźwiękowy audiofilskiej klasy, który umieszczono w stylowej, kompaktowej, trapezoidalnej obudowie, umożliwiającej wykorzystanie praktycznie każdego urządzenia w roli transportu sygnału, nawet konsoli PlayStation 4 czy Xbox One. Potężny, przestrzenny dźwięk bez najmniejszych problemów pozwala przenieść się do świata gier.

Creative Sound Blaster X7 + kolumny E-MU

Creative Sound Blaster X7 + kolumny E-MUWydajny wzmacniacz cyfrowy to pracujący w klasie D układ TPA3116D2 o mocy 100 W (2 x 50 W przy 4Ω). Umożliwia podłączenie podstawkowych lub wolnostojących kolumn pasywnych. Sound Blaster X7 wyposażony jest w przełącznik impedancji (zakres od 4Ω do 8Ω). Produkt ma zaimplementowaną technologię Bluetooth 4.1, zgodną z kodekami aptX® o niskiej latencji. Połączenie bluetooth oraz NFC zezwala na ręczne bezprzewodowe parowanie/ łączenie dwóch urządzeń. Funkcja NFC pozwala również na parowanie/ łączenie urządzeń, takich jak tablet czy smartfon, poprzez ich zbliżenie/ dotknięcie do siebie, tzw. “one touch wireless pairing”. Zapewni także na ustalenie dwóch połączeń równolegle.

Na przednim panelu Sound Blastera X7 znajdują się dwa specjalne mikrofony. Technologia CrystalVoice™ wykorzystuje innowacyjne algorytmy stworzone specjalnie w celu zapewnienia krystalicznej czystości głosu w grach wieloosobowych, internetowych czatach oraz konferencjach wideo. Do urządzenia Sound Blaster X7 dołączone jest inteligentne oprogramowanie umożliwiające sterowanie z poziomu komputera PC, laptopa, tabletu czy smartfona.

Sound Blaster X7 otrzymał dwie niezwykle prestiżowe nagrody CES Innovations Awards 2015 – w kategoriach „Elementy i akcesoria domowych systemów audio/wideo” oraz „Sprzęt i podzespoły komputerowe”.

Creative Sound Blaster X7 to świetny towarzysz wysokiej jakości głośników pasywnych EMU XM7 o mocy 120W. Zaprojektowane są na wzór architektury profesjonalnych monitorów studyjnych. Klarowny dźwięk, realistyczne brzmienie, ostre i głębokie basy czy naturalnie średnie tony z pewnością przyciągną na długo twoją uwagę. Co więcej EMU XM7 posiada 1-dno calowy głośnik z jedwabną kopułką wysokotonową, drewnianą obudowę, 5-cio calowy głośnik niskotonowy oraz pięciocalowy głośnik wysokotonowy z przewymiarowaną strukturą magnetyczną i ekranowaniem pozwalającym uzyskać wyjątkowo mocne basy. W tylnej części wnętrza E-MU XM7 znajduje się Port Tube, który zwiększa wydajność zestawu głośnikowego w zakresie niskich częstotliwości granicznych, w porównaniu do pozostałych głośników w swojej klasie. Połączenie rcA obsługuje wejścia poziomu liniowego (line-level input) z zestawów Hi-Fi. Łączność toslink umożliwia odczyt cyfrowych danych dźwięku, w tym sygnał Dolby Digital 5.1 z odtwarzaczy płyt DVD i konsol do gier. Uzyskamy również szybką łączność poprzez usb 2.0, która wspiera dźwięki z urządzeń Android i iOS.

Sound Blaster X7 w połączeniu z E-MU XM7 to idealny zestaw, który odtworzy każdy szczegół i fakturę dźwięku w nieskazitelnej czystości w trzech dostępnych trybach: neutralnym, energicznym i łagodnym.
| Drukuj | Zamknij |