Data: Czwartek, 30 kwietnia 2015, 11:30

Creative MUVO 10 zawsze pod ręką


Miniaturowe, bezprzewodowe kolumny robią w ostatnich miesiącach prawdziwą furorę. Ich zastosowanie pozwala łatwo i szybko zastąpić bezbarwne brzmienie wydobywające się z wewnętrznych głośników notebooków, smarfonów czy tabletów.

Muvo 10 na plaży

Muvo 10 na plażyKolumienkę można dowolnie przemieszczać i słuchać ulubionych utworów w kuchni, salonie, na plaży czy podczas pikniku. Muvo 10 to również świetne rozwiązanie na nagłośnienie lokalów gastronomicznych. Przykładem jest warszawski Dr.Donut, znajdujący się na ul. Solec 103, tuż obok równie dobrze znanego konceptu- Mr. Pancake. Przenośny sprzęt jakim jest Muvo 10, jest idealnym rozwiązaniem dla tego typu miejsc. Latem pojawi się tam ogródek, a dzięki kolumnie Creative muzyka przeniesie się na zewnątrz.

Creative MUVO 10 wyposażony jest w trzycalowe przetworniki, oferujące wyraźny, dynamiczny dźwięk. Wykorzystanie technologii BasXport, bazującej na koncepcji przenoszenia ciśnienia akustycznego z wnętrza obudowy na zewnątrz, pozwala na wzmocnienie niskich tonów. Obudowa z lekko zaokrągloną przegrodą poprawia dyspersję dźwięku. W pełni naładowana bateria litowo-jonowa wystarcza na około 8 godzin pracy.

Miniaturowa kolumna obsługuje technologię Bluetooth oraz NFC, ułatwiającą parowanie urządzeń. Creative MUVO 10 może również spełniać rolę zestawu głośnomówiącego. Produkt jest dostępny w trzech kolorach: czarnym, zielonym i niebieskim.
| Drukuj | Zamknij |