Data: Piątek, 24 maja 2013, 13:34

10 calowy tablet od Kruger&Matz


Rodzina tabletów marki Kruger&Matz poszerzyła się o nowy model KM1060 o przekątnej ekranu 10,1 cala. Jest to urządzenie, które wyróżnia się kamerą ze zwiększoną do 5Mpix rozdzielczością oraz dodatkową funkcją autofocus. Dzięki temu tablet pozwoli na wykonywanie jeszcze lepszej jakości zdjęć i nagrań video.

W najnowszym urządzeniu Kruger&Matz zastosowano rozwiązania techniczne sprawdzone w innych modelach tej marki. Moc obliczeniową oraz sprawną pracę systemu Android 4.1 Jelly Bean zapewnia dwurdzeniowy procesor Rockchip RK3066 Cortex-A9 taktowany zegarem 1.6 GHz oraz czterordzeniowy układ graficzny Mali-400. Tablet posiada 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci wewnętrznej, z możliwością powiększenia do 32 GB za pomocą karty microSD. Powyższe parametry sprawiają, że tablet KM1060 zapewnia płynną pracę, szybkie surfowanie po Internecie oraz korzystanie z zaawansowanych gier oraz filmów HD. Aby zapewnić użytkownikowi maksymalną satysfakcję, tablet obsługuje wiele plików multimedialnych, dzięki czemu można ułatwia swobodne pobieranie i oglądanie filmów w jakości HD bez konieczności konwertowania plików. Dzięki KM1060 użytkownik w każdym miejscu ma dostęp do nieograniczonej rozrywki.

Nowy 10 calowy tablet Kruger&Matz sprawdzi się w każdej sytuacji. Idealnie nadaje się m.in. jako narzędzie do pracy. Łączność z Internetem można uzyskać poprzez sieć WiFi lub opcjonalnie zewnętrzny modem 3G. Tablet wyposażony jest w baterię o pojemności 3800 mAh dla 7.4V. Jest to optymalne rozwiązanie zapewniające bardzo dobry kompromis między czasem użytkowania urządzenia, a jego wagą. Taka wydajność pozwala na swobodne korzystanie z funkcji tabletu przez ok. 5 godzin. Duży, odporny na zarysowania ekran IPS o rozdzielczości 1280x800, zapewnia doskonałą jakość oglądanych obrazów w nawet najbardziej nasłonecznionym miejscu.

Kruger&Matz KM1060

Kruger&Matz KM1060KM1060 wyróżnia mocna, a zarazem lekka i stylowa metalowa obudowa w kolorze grafitowym, z charakterystycznym bocznymi wstawkami, zapewniającymi większą wygodę i stabilność w czasie korzystania z urządzenia. Dogodnie ułożony, zlokalizowany na górnym panelu interfejs USB, czytnik kart SD, gniazdo słuchawek, złącze HDMI oraz przyciski menu, gwarantują doskonały komfort podczas np. wymiany plików lub przeniesienia widoku gier i filmów na ekran telewizora.

Niewątpliwa zaletą KM1060 są też dwie kamery o zwiększonej rozdzielczości - przednia 2 Mpix do swobodnego korzystania np. ze Skype oraz tylna 5 Mpix z funkcją autofocus, do robienia jeszcze lepszej jakości zdjęć i nagrań.

W ofercie marki Kruger&Matz dostępne są także akcesoria do tabletów, m.in. pokrowiec dedykowany do modelu KM1060, a także rysiki oraz sieciowe i samochodowe ładowarki.

Sugerowana cena detaliczna: 800 zł.
| Drukuj | Zamknij |