Data: Wtorek, 26 czerwca 2012, 10:11

Torby Hardcase dla ultrabooków


Hama wprowadziła na polski rynek nową linię toreb Hardcase, przeznaczonych dla użytkowników ultrabooków. Torby cechują się długą trwałością oraz funkcjonalnością.

Miniaturowe komputery o wielkiej mocy szybko zyskują popularność. Ultrabooki są dość drogimi urządzeniami, dlatego warto przeznaczyć dodatkowe kilkadziesiąt złotych na ich ochronę. Jednym z gwarantów bezpieczeństwa są torby Hardcase. Wykonano je z materiału EVA, charakteryzującego się dużą odpornością na ciepło i wilgoć. Zapewnia on również wysoką niezawodność w długim czasie użytkowania oraz bardzo dobrze absorbuje wstrząsy. Użytkownicy toreb Hardcase docenią także ich funkcjonalność. W torbie oprócz ultrabooka można zmieścić dodatkowe akcesoria.

Nowe torby z serii „Tech Fabric” przeznaczone dla ultrabooków z ekranem o przekątnej 11,6 cala oraz 13,3 cala. Są one dostępne są w trzech kolorach: czarnym, czerwonym i niebieskim. Wyjątek stanowi większa torba, oferowana jedynie w kolorze czarnym. Torby posiadają miękką wewnętrzną wyściółkę chroniącą obudową notebooka. Struktura organizera w przedniej komorze ułatwia przejrzyste przechowywanie dokumentów. Użytkownik torby ma również do dyspozycji trzy kieszenie na pamięci USB oraz płaską wewnętrzną kieszeń na akcesoria. Osoby podróżujące chętnie skorzystają z paska, pozwalającego zamocować torbę do rączek walizki. Cena torby, niezależnie od koloru i wielkości, wynosi 89,90 zł. Hama wzbogaciła swoje portfolio również o nieco mniejsze torby, przeznaczone dla netbooków o przekątnej ekranu 10,2 cala. Ich funkcjonalność nie różni się od opisywanych wcześniej modeli. Torby są dostępne w trzech kolorach czerwonym, niebieskim i czarnych. Zakup torby wiąże się z wydatkiem 84,90 zł.

Torba Hardcase

Torba Hardcase

| Drukuj | Zamknij |