heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Poniedziałek 6 grudnia 2021 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Poniedziałek, 25 czerwca 2012, 15:24

Aluminiowy stojak na tablety

Cygnett przedstawia nową, aluminiową podstawkę do tabletów. Może ona służyć jako uniwersalny stojak dla tabletów od 7” do 9,7”.

Podstawka marki Cygnett została stworzona z myślą o bezpieczeństwie i komforcie użytkowania tabletów. Dzięki swej uniwersalności znajdzie zastosowanie do każdego rodzaju tabletu o matrycy od 7” do 9,7”, a ponadto urządzenie można ustawić zarówno w pionie, jak i poziomie, co daje użytkownikom swobodę pracy i zabawy.

Solidny, wykonany z aluminiowego stopu stojak zapewnia wygodną pozycję do korzystania z tabletu, który nie absorbuje rąk użytkownika, co zapewnia komfort zwłaszcza podczas oglądania filmów lub czytania e-booków. Podstawka umożliwia także korzystanie z tabletu podłączonego do źródła zasilania, gdyż kabel zasilacza swobodnie przechodzi przez specjalnie dostosowaną do tego wnękę w tylnej obudowie stojaka.

Mimo, iż konstrukcja podstawki jest solidna, to jest również lekka, a jej profil sprawia, że komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami pomieszczeń i sama w sobie może stanowić ciekawy akcent dekoracyjny. Na uwagę zasługuje też delikatna powierzchnia na przedzie stojaka, z którą bezpośrednio styka się obudowa tabletu, a także gumowa podstawa, pełniąca funkcję antypoślizgową.

Cena: 110 zł

Aluminiowy stojak na tablety

Aluminiowy stojak na tabletyWersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

21.06.2012 r.

Premiera Windows Phone 8, 18:32

20.06.2012 r.

Światowa premiera flagowych smartfonów ZTE z serii Grand X, 12:41


Nowsze

25.06.2012 r.

Kupon rabatowy na program do ewidencji pojazdów, 15:31

Lenovo w tarapatach, 15:32


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2021 | Prywatność | Load: 1.46 | SQL: 9 | Uptime: 12 days, 17:01 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl