heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Sobota 29 stycznia 2022 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Poniedziałek, 28 czerwca 2010, 14:37

Linksys WET610N

Dwupasmowy mostek Linksys by Cisco WET610N. Zaprojektowano go w celu łączenia urządzeń i sieci Ethernet z szybkimi sieciami bezprzewodowymi w standardzie N.

Przeznaczony jest dla fanów multimediów, którzy potrzebują szybkiego transferu plików, np. filmów w wysokiej rozdzielczości. WET610N umożliwia połączenie dwóch sieci, bezprzewodowej i przewodowej, w jedną. Tym samym zwiększa wydajność istniejącej sieci (jeśli jest np. w standarzie G) i znakomicie nadaje się do bezprzewodowego udostępniania muzyki, zdjęć i innych zasobów zgromadzonych na domowych urządzeniach. Można do niego podłączyć telewizory, nagrywarki cyfrowe, dekodery, drukarki, skanery, konsole do gier i urządzenia pamięci masowej.

Mostek minimalizuje ilość zakłóceń dzięki możliwości wyboru dwóch pasm – 2,4 lub 5 GHz. Każde z nich gwarantuje wydajność, dzięki której można uzyskać szybki transfer danych przy stabilnym zasięgu i ograniczonej liczbie martwych punktów. Urządzenie ma za zadanie zastąpić istniejący mostek Wireless-G (WET54G) oraz kartę sieciową dla graczy Dual-Band Wireless N (WGA600N).

WET610N może działać na wszystkich platformach i w każdym systemie operacyjnym. Oferowany jest wraz z kreatorem sieci Easy Links Advisor, który krok po kroku przeprowadza przez szczegóły instalacji. Dzięki temu konfiguracja urządzenia jest bardzo prosta. Funkcja Wi-Fi Protected Setup™ umożliwia uruchomienie bezpiecznego połączenia bezprzewodowego pomiędzy mostkiem a innymi urządzeniami w sieci.

Nowa, pionowa sylwetka wraz z elegancką stylistyką sprawiają, że WET610N zajmuje niewiele miejsca i wygląda dobrze w każdym punkcie w domu. Urządzenie dostępne jest u autoryzowanych sprzedawców oraz w sklepach internetowych w cenie 359 zł z VAT.

Linksys WET610N

Linksys WET610NWersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

27.06.2010 r.

Samsung opóźnia produkcję ekranów AMOLED dla HTC, 19:05

26.06.2010 r.

Spory o władzę nad Internetem, 8:36


Nowsze

28.06.2010 r.

Setki tysięcy samochodów na wodór?, 14:40

Google czyści telefony, 14:41


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2022 | Prywatność | Load: 0.78 | SQL: 14 | Uptime: 66 days, 14:06 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl