heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl

Online: 103

Piątek 24 listopada 2017 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Poniedziałek, 2 marca 2009, 16:09

Asus z nowymi laptopami na CeBIT 2009

ASUS, światowy lider w produkcji i opracowywaniu notebooków, zamierza zaprezentować szeroką gamę przenośnych komputerów podczas targów CeBIT 2009. Notebooki te stanowią szczytowe osiągnięcie działu badań i rozwoju firmy ASUS, jak również wzornictwa przemysłowego, będąc nie tylko funkcjonalnymi, lecz również stylowymi komputerami przenośnymi.

Jednym z najważniejszych momentów prezentacji ASUSa podczas targów CeBIT 2009 będzie prezentacja wyniku wspólnych starań firm ASUS i Automobili Lamborghini, czyli ASUS-LAMBORGHINI VX5 – notebooka z obudową inspirowaną uznanym samochodem Lamborghini Reventón; a także notebooka ASUS M90Gf, potężnego komputera przeznaczonego do rozrywki, wyposażonego w szeroki wybór innowacyjnych multimedialnych udogodnień, pozwalających użytkownikowi w pełni cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem i obrazem gdziekolwiek, kiedykolwiek. Podczas targów CeBIT 2009 będzie mieć także miejsce inauguracja nowej serii ASUS K – notebooków zaprojektowanych w celu zapewnienia użytkownikom możliwości korzystania z komputera bez przykrych niespodzianek.

ASUS-LAMBORGHINI VX5


Luksus i moc:
ASUS-LAMBORGHINI VX5 wyposażony jest w futurystyczną obudowę, inspirowaną uznanym samochodem LAMBORGHINI Reventón. VX5 wyposażony jest w największy na świecie dysk SSD o wielkości 1 TB.
Podobnie jak samochód, który był jego inspiracją, VX5 wykorzystuje zaawansowane technologie, zapewniające najwyższe osiągi, takie jak procesor Intel Core2 Quad, 4 GB pamięci, a także tryb TwinTurbo, za pomocą którego użytkownicy mogą poprawiać funkcjonowanie procesora i karty graficznej. Szesnastocalowy ekran full HD, zapewnia wystarczająco dużo miejsca do przeglądania dokumentów, zdjęć i filmów.

Wyświetlane obrazy są żywe i kolorowe dzięki karcie graficznej NVIDIA GeForce GT 130M z 1 GB pamięci GDDR3 VRAM. Podświetlana klawiatura typu chiclet automatycznie rozjaśnia klawisze w ciemnościach, podczas gdy napęd optyczny dysków Blu-ray jest doskonałym zwieńczeniem całości.

ASUS seria K


Komfort w podróży:
Nowe notebooki z serii K zostały stworzone, aby być wygodne, niezawodne i dawać radość korzystania z multimediów. Wyposażone w technologię Super Hybrid Engine (SHE), zapewniają do 5 godzin ciągłego korzystania z komputera, dzięki 6 komorowej baterii, stanowiąc doskonały kompromis pomiędzy osiągami a oszczędzaniem mocy.

Użytkownicy mogą również cieszyć się prawdziwą ucztą dla zmysłów dzięki głośnikom Altec Lansing, obsługujących dźwięk w formacie SRS surround oraz monitorowi obsługującemu obraz w formacie 16:9. W celu zapewnienia jak najdogodniejszych warunków do korzystania z komputera, notebooki z serii K zostały sprytnie zaprojektowane od wewnątrz. Wloty powietrza zostały strategiczne rozmieszczone, zapewniając niską temperaturę obudowy, wahającą się między 27,7°C a 27,6°C nawet podczas długiego użytkowania.

ASUS Seria N


Wyposażona w warstwę NCVM zapewnia stylowy wygląd i elastyczność:
ASUS, będąc pionierem w produkcji estetycznych, lecz zarazem funkcjonalnych notebooków, z dumą ogłasza, że w komputerach z serii N81, N51, N60 i N70 zastosował nieprzewodzące błony metalizowane próżniowo (NCVM).

NCVM to parowo metalizowane błony nadające notebookowi dekoracyjnego wyglądu, a także – ze względu na bycie nieprzewodzącymi – znacznie lepiej zapobiegają zakłóceniom sygnałów radiowych, takich Wi-Fi, w porównaniu z innymi materiałami, takimi jak aluminium. Błona NCVM jest również odporna na korozję, a także wytrzymuje wszelkie otarcia i obtłuczenia jakie mogą zdarzyć się w drodze. Użytkownicy nie musza się już o nic martwić, korzystając w pełni ze swojego notebooka, ze stylowymi wykończeniami, utrzymanymi w naturalnych kolorach, takich jak jasne aluminium, ciemny chrom, oraz przykurzony metal.

ASUS M90Gf


Największa na świecie pamięć – do 16 GB:
ASUS M90Gf zapewnia swym użytkownikom możliwość korzystania z wysokiej jakości multimediów w ruchu. Wyposażony w zaawansowany chipset NVIDIA MCP79MH obsługujący do 4-ech kości pamięci SODIMM, notebook ten posiada największą na świecie pamięć wielkości 16 GB, obsługując dwurzędową pamięć wielkości 4 GB w 26-bitowych kostkach SODIMM, co sprawia, że jest on idealny do obsługiwania wielu programów na raz i korzystania z multimediów w ruchu.

Galeria


ASUS-LAMBORGHINI VX5

ASUS-LAMBORGHINI VX5


ASUS Seria N

ASUS Seria NWersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

02.03.2009 r.

Intel prosi TSMC o pomoc, 15:54

Fałszowanie opinii w Internecie, 15:53


Nowsze

03.03.2009 r.

Ponad połowa ludności świata korzysta z komórek, 13:12

Gartner: Najgorszy rok PC-tów w historii, 13:13


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  
Polecamy IQ.pl


Copyright © 2002-2017 | Prywatność | Online: 103 | Load: 2.84 | SQL: 18 | Uptime: 20 days, 20:05 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl