heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl

Online: 103

Środa 23 maja 2018 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Wtorek, 16 grudnia 2008, 16:00

Asus Bamboo w sprzedaży

Pierwszy raz, w ofercie firmy Vobis, dostępny jest innowacyjny a zarazem wyjątkowo ekologiczny notebook - Asus Bamboo. Nietuzinkowy komputer charakteryzuje się nieszablonowym wyglądem, obudową z drewna bambusowego oraz wysoką funkcjonalnością dla użytkowników.

Bambus (czyli materiał z jakiego wykonany jest laptop), wydajny procesor, technologia Super Hybrid Engine - to tylko niektóre z zalet tego wyjątkowego notebooka. Limitowana edycja na polskim rynku dostępna jest wyłącznie w salonach sieci Vobis w cenie 5999 z Vat.

Tym razem postawiono na wygląd i ekologię. Dzięki firmie Vobis, już teraz możemy nabyć jeden z najbardziej oryginalnych notebooków na rynku. Jego cechą wyróżniającą a zarazem niewątpliwą zaletą jest drewno bambusowe. Nie został on polakierowany, dzięki czemu wyczuwalna jest faktura drzewa. Oprócz drewna, wykorzystano również materiały, będące odpowiednikami metali ciężkich, co jeszcze bardziej świadczy o dbałości o ochronę środowiska.

Wykorzystanie alternatywnych surowców, pozwoliło producentowi na stworzenie nowej serii laptopów, które wyznaczają ekologiczne trendy i standardy na rynku sprzętu komputerowego w przyszłości. Troska o środowisko naturalne to jeden z najważniejszych elementów branych pod uwagę podczas produkcji ASUS Bamboo. W laptopie została wykorzystana rewolucyjna technologia Super Hybryd Engine, która pozwala m.in. na wzrost wydajności w zależności od konfiguracji nawet do 23% i wydłuża czas pracy baterii do 53% w porównaniu z notebookami, nie wyposażonymi w tę technologię.

Ekologiczny laptop wyposażony jest w panel LED, cienki, pobierający mniej energii niż standardowy ekran LCD, wydajny procesor Intel Centrino 2, wydajną kartę komunikacji bezprzewodowej, kartę sieciową gwarantujące komfort pracy, nawet w sytuacji korzystania z kilku aplikacji jednocześnie. Nad bezpieczeństwem naszych danych czuwa czytnik linii papilarnych, który pozwala na aktywację komputera po przyłożeniu palca właściciela.

Galeria


Asus Bamboo
Asus Bamboo
Asus Bamboo

Asus BambooWersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

16.12.2008 r.

Chrome i Safari wypadły najgorzej, 12:44

Trójkątna kropla wody, 12:43


Nowsze

17.12.2008 r.

Światłowód prosto do domu, 11:49

Dwa razy tańsze dyski twarde 2,5'', 12:01


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  
Polecamy IQ.pl


Copyright © 2002-2018 | Prywatność | Online: 103 | Load: 2.22 | SQL: 14 | Uptime: 14 days, 12:02 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl