heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Niedziela 17 stycznia 2021 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Środa, 11 kwietnia 2007, 14:09

APC-MGE: Nowe torby do notebooków Power Ready

Firma APC-MGE, światowy lider branży rozwiązań zapewniających dostępność i ochronę zasilania, wprowadza na rynek europejski trzy nowe torby z serii Power Ready™ Notebook Case. Nowe torby zostały zaprojektowane z myślą o osobach podróżujących, które mogą w nich bezpiecznie przenosić notebooki, palmtopy i telefony komórkowe.

Seria toreb do laptopów Power Ready™ została powiększona o następujące produkty:

Power Ready™ Notebook Messenger — przeznaczona do codziennego użytku torba wyposażona w pasek umożliwiający noszenie jej na ramieniu oraz w kieszeń na klapie, w której można schować ważne drobiazgi, np. bilety lub okulary przeciwsłoneczne. Specjalne, wydzielone miejsca na urządzenia przenośne znacznie ułatwiają do nich dostęp. Torba Power Ready Notebook Messenger jest dostępna w Europie, a jej cena detaliczna wynosi ok. 39,99 EUR (nr katalogowy modelu TC850N-EC).

Power Ready™ Slim Notebook Backpack — plecak posiadający na ramieniu gniazdo do podłączenia kabla i schowek, które umożliwiają podróżującym użytkownikom stały i wygodny dostęp do słuchawek. Plecak Power Ready Slim Notebook Backpack jest dostępny w Europie, a jego cena detaliczna wynosi ok. 49,99 EUR (nr katalogowy TC1450N-EC).

Power Ready™ Notebook Roller — komfortowa pionowa torba z kółkami oraz z wysuwaną teleskopowo, blokowaną rączką, którą wykonano z lekkich materiałów. Wyjmowany pokrowiec umożliwia łatwe przechowywanie takich rzeczy, jak ubranie na zmianę w czasie dwudniowej podróż. Torba Power Ready Notebook Roller jest dostępna w Europie, a jej cena detaliczna wynosi ok. 89,99 EUR (nr katalogowy TC1750NR-EC).

Wszystkie opisane torby wyposażone są w specjalnie zaprojektowane kieszenie na telefon, palmtop, odtwarzacz MP3 i inne urządzenia, np. zasilacz lub dodatkowy akumulator do notebooka. Gniazdo zasilania umożliwia ładowanie akumulatora notebooka nawet wtedy, gdy jest on bezpiecznie zamknięty w wydzielonym miejscu wewnątrz torby. Kieszenie wykonane z siatkowego materiału umożliwiają wygodne przechowywanie nadmiaru długości kabla. Łatwo dostępne przegródki pozwalają przechowywać w zasięgu ręki najważniejsze przedmioty, a dodatkowe kieszenie umieszczone na bokach torby ułatwiają dostęp do butelki z wodą czy parasola. Torby firmy APC-MGE produkowane są z lekkich i trwałych materiałów, takich jak 1682 Denier Nylon i Tarpaulin, które wzmacniają i chronią miejsca szczególnie narażone na przetarcia.

Power Ready™ Notebook Roller

Power Ready™ Notebook RollerNowe torby Power Ready Notebook Case są przystosowane do wykorzystywania ze wszystkimi rozwiązaniami firmy APC-MGE służącymi do zasilania urządzeń przenośnych, takimi jak zasilacze Universal Power Adapter oraz akumulatory Universal Notebook Battery i Mobile Power Pack.

Podczas targów CeBit firma APC-MGE zaprezentowała również nowy model ładowarki do notebooków Universal Power Adapter:

Universal Power Adapter — źródło zasilania zgodne z większością notebooków wiodących producentów. Można go podłączyć do dowolnego gniazda elektrycznego w samolocie i samochodzie lub do gniazda z prądem przemiennym. Zasilacz wyposażony jest w końcówki przeznaczone dla różnych notebooków i przełącznik pozwalający wybrać wartość napięcia, co ułatwia przygotowanie go do pracy i użycia. Oprócz notebooka można podłączyć do niego, poprzez port USB i rozgałęźnik, jednocześnie dwa dodatkowe urządzenia, na przykład telefon, palmtop lub odtwarzacz MP3. Nowa ładowarka Universal Power Adapter jest dostępna w regionie EMEA, a jej cena detaliczna wynosi ok. 99,95 EUR (nr katalogowy UPA9-EC).APC-MGE to wiodący światowy dostawca rozwiązań zasilania awaryjnego oraz chłodzenia należący do Schneider Electric, o łącznych przychodach 3 mld USD (2,4 mld EUR). APC-MGE oferuje wszechstronną gamę rozwiązań przeznaczonych dla krytycznych procesów IT do zastosowania w przemyśle, korporacjach, małych i średnich przedsiębiorstwach oraz w gospodarstwach domowych. Najważniejszymi rozwiązaniami. Oferta APC-MGE obejmuje zasilacze bezprzerwowe (UPS), systemy chłodzenia precyzyjnego, 19” szafy przemysłowe oraz oprogramowanie do projektowania i zarządzania, a także jedyne dostępne na rynku kompleksowe rozwiązania integrujące zasilanie, chłodzenie i zarządzanie. 12 tysięcy pracowników APC-MGE, wspieranych przez największy dział usług serwisowych oraz największe na rynku inwestycje w badania i rozwój, pomaga klientom we wszelkich wyzwaniach związanych z zasilaniem, chłodzeniem i zarządzaniem. Firma Schneider Electric zatrudniająca 150 tysięcy pracowników i prowadząca działania w 190 krajach świata odnotowała w 2006 roku sprzedaż wartości 18 mld USD (13,7 mld EUR). Więcej informacji na temat APC-MGE można znaleźć na stronie internetowej www.apc-mge.com. Wszelkie znaki handlowe są zastrzeżone przez ich właścicieli.


Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

11.04.2007 r.

APC-MGE: Zewnętrzne akumulatory do notebooków, 14:05

Google inwestuje w nakładkę na Internet Explorera, 9:48


Nowsze

11.04.2007 r.

SDJ 4/2007 - Flash i Web 2.0, 14:22

AMD obniża ceny, 14:34


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2021 | Prywatność | Load: 1.10 | SQL: 25 | Uptime: 172 days, 7:23 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl