heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Piątek 28 stycznia 2022 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Piątek, 23 kwietnia 2004, 17:07

Inni piszą:

Maxtor DiamondMax +9 80 GB @ oc-serwis.pl
"Każdy z nas wie jak ważną częścią naszego komputera jest twardy dysk. Użytkownicy przed zakupem tzw. ?twardziela? porównuje produkty różnych firm, aby kupić niezawodny, dobrej jakości urządzenie. Przy zakupie dysku twardego należy pamiętać, o tym do czego ma nam służyć, i czego od niego chcemy oczekiwać. Należy dostosować jego pojemność do naszych potrzeb oraz zastanowić się nad dobrym producentem naszego dysku twardego. Na dzisiejszym rynku komputerowym jest wielu renomowanych producentów zajmujących się produkcją stałych nośników danych. W tej recenzji zająłem się jednym z lepszych producentów. Firmą MAXTOR która zajmuje produkuje dyski najwyższej jakości. Jej produkty są szybkie i niezawodne. Produkt, któremu poświeciłem tą recenzje to Maxtor DiamondMax +9 80 GB (ATA/133) 6Y080L0."


Thermaltake Extreme Volcano 12 @ oc-serwis.pl
"Minęły już czasy kiedy zwykły aluminiowy cooler wypełniał w 100% rolę schłodzenia procesora . Zaczęto oferować nam radiatory wyposażone w miedziany rdzeń , które z racji lepszej przewodności cieplnej miedzi wyznaczały nowe lepsze osiągi . Dzień dzisiejszy i procesory charakteryzujące się pracą na bardzo wysokich częstotliwościach nie dały producentom chłodzenia wyboru i zaczął się etap produkcji coolerów wykonanych całkowicie z miedzi . Produkt przedstawiony w tej recenzji nie jest zwykłym miedziakiem tylko urządzeniem, które sprosta wyzwaniu każdemu nawet extremalnie podkręconemu procesorowi . Nadszedł czas by ujawnić co cechuje się tak wspaniałą wydajnością...otóż jest to produkt firmy THERMALTAKE EXTREME VOLCANO 12."


Test klientów e-mail @ pc-max.pl
"Internet to nie tylko przeglądanie stron internetowych i korzystanie z komunikatorów internetowych. Praktycznie nie znajdzie się dzisiaj internatuty nie posiadającego konta pocztowego. Usługa e-mail jest jedną z najpopularnijszych jak nie najpopularniejszą usługą oferowaną przez internet. Większość firm posiadających swoje witryny i serwisy internetowe coraz częściej załatwia interesy i koresponduje z potencjalnymi klientami właśnie za pomocą poczty elektronicznej. Usługa e-mail podobnie jak i cała sieć internet zmienia się z dnia na dzień. Od wysłania pierwszego listu elektornicznego minęło juz ponad 32 lata. Idea zapoczątkowana przez studenta Raya Romlinsona rozwinęła się i rozwija do dnia dzisiejeszgo .... "


Sunbeam Sound Control @ oc-serwis.pl
"Kiedy wziąłem do ręki tą opakowaną niewielką kostkę, kształtem i wielkością zbliżoną do inwertera, nie zdawałem sobie sprawy jak wielki może mieć ona wpływa na oświetlenie mojego komputera. Mowa tutaj o specjalnym rodzaju włącznika przeznaczonym do katod firmy Sunbeam. Urządzenie nosi nazwę Sunbeam ?Sound Control? ? tak jest, kto zna angielski nie myli się, myśląc że urządzenie jest ?uczulone? na muzykę."


Polskie systemy aukcyjne - przegląd @ pc-max.pl
"Internet stał się coraz popularniejszym źródłem do robienia zakupów. W internecie jest taniej co skłania potencjalnego konsumenta na zakupy za pośrednictwem sklepów internetowych. Od kilku lat konkurencją, a właściwie to alternatywą dla takich sklepów stały się aukcje internetowe. Można na nich kupić rzczy z "drugiej ręki" albo nowe. Aukcje oferują bardzo przystępne ceny stanowiące niekiedy połowę wartości danego towaru w realnym sklepie. Szał związany z kupowaniem na aukcjach w Polsce zapoczątkowało Allegro. Jednak czy takie e-zakupy są bezpieczne, czy są opłacalne, czy warto..."Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

16.04.2004 r.

Total Commander 6.03, 14:39

Sapphire Atlantis 9600XT @ InfoPC, 10:13


Nowsze

23.04.2004 r.

MCS oficjalnym dystrybutorem nVentiv, 17:39

27.04.2004 r.

Codec Pack All in 1 6.0.0.9, 23:07


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2022 | Prywatność | Load: 1.12 | SQL: 13 | Uptime: 66 days, 13:32 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl