heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Wtorek 20 kwietnia 2021 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Czwartek, 17 listopada 2005, 12:54

Kolorowe kieszenie Revoltec

Z myślą o tych użytkownikach komputerów, którzy często przenoszą duże ilości danych pomiędzy komputerami, firma Revoltec wprowadziła do swojej oferty nowe zewnętrzne kieszenie na dyski twarde. Urządzenie oferowane są w dwóch rozmiarach: 2,5 oraz 3,5 cala i wykonane są z lakierowanego aluminium.

Elegancka estetyka kieszeni podkreślona jest dodatkowo przez niklowane boki urządzenia. Aby podłączyć do kieszeni dysk wystarczy przykręcić go do wysuwanej, wewnętrznej części urządzenia oraz podłączyć wtyczki zasilania i danych. Przed połączeniem dysku do komputera należy pamiętać o ponownym skręceniu obudowy. Na tylnej części kieszeni znajduje się gniazdo zasilania , złącze USB 2.0 oraz wyłącznik. Z kolei z przodu zamontowano świecącą diodę LED, sygnalizującą działanie sprzętu.

Producent pomyślał również o dołączeniu do kieszeni specjalnej ściereczki do polerowania obudowy na wysoki połysk. Ponadto, w opakowaniu znajdują się również instrukcja oraz płyta instalacyjna CD.

Nowe kieszenie na dysk twardy Revoltec, których dystrybutorem w Polsce jest firma Listan Poland, dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, niebieskiej i czerwonej. Sugerowana przez dystrybutora cena detaliczna kieszeni 3,5-calowych wynosi 159 PLN brutto, zaś za model 2,5-calowy trzeba zapłacić 109 PLN brutto.

Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

17.11.2005 r.

Acer rozszerza działalność na rynku pozakomputerowym, 12:54

Niskoprofilowa pamięć Transcend, 12:53


Nowsze

17.11.2005 r.

Fałszywe Pentium 4 z Chin, 12:56

Elpida wysłała Intelowi pamięci DDR3, 12:57


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2021 | Prywatność | Load: 0.98 | SQL: 15 | Uptime: 230 days, 2:15 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl