heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Środa 20 stycznia 2021 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Sobota, 20 sierpnia 2016, 21:31

Mysz dla profesjonalnych graczy od Logitech G

Firma Logitech zaprezentowała dziś nową mysz Logitech G Pro, która została zaprojektowana z myślą o profesjonalnych e-sportowcach. Mysz oferuje najbardziej precyzyjny czujnik optyczny, system naciągu przycisków z metalową sprężyną oraz pamięć wewnętrzną z zainstalowanym oprogramowaniem. Konstrukcja zapewnia komfort użytkowania, trwałość i lekką wagę. Logitech G Pro powstała we współpracy z profesjonalnymi graczami na bazie popularnej G100s, łącząc w sobie kształt poprzedniczki oraz niesamowitą szybkość, precyzję i responsywność modelu G303.

Dokładność co do piksela jest kluczowa w rywalizacji na najwyższym poziomie. Dlatego też myszka Logitech G Pro została wyposażona w sensor PMW3366 – wielokrotnie uznawany za najlepszy sensor w myszkach dla graczy, zarówno przez amatorów, jak i przez profesjonalistów. Czujnik ten dokładnie odwzorowuje na ekranie każdy ruch ręki, bez wygładzania czy przyciągania, zapewniając wyjątkową precyzję śledzenia w całym zakresie czułości (od 200 do 12000 DPI).

System naciągu z metalową sprężyną zmniejsza czas potrzebny na powrót wciśniętego przycisku do pozycji wyjściowej oraz minimalizuje siłę potrzebną do aktywacji. W rezultacie gracze otrzymują szybkie, precyzyjne oraz niezawodne działanie w trakcie turniejów e-sportowych.

Logitech G Pro to efekt ponad 30-letniego doświadczenia w projektowaniu i produkowaniu sprzętu dla graczy. Każdy element myszki przeszedł rygorystyczne testy, żeby mieć pewność, że sprawdzi się nawet w najbardziej intensywnej rozgrywce. Lewy oraz prawy przycisk wytrzymują ponad 20 milionów kliknięć, co odpowiada 2 latom treningu profesjonalnego gracza po 10 godzin dziennie. Z kolei górna powierzchnia obudowy została pokryta specjalną powłoką, zwiększającą jej wytrzymałość oraz ułatwiającą utrzymanie stabilnego uchwytu przez użytkownika, a całość konstrukcji zoptymalizowano pod kątem zmniejszenia wagi, dzięki czemu zwiększono komfort oraz szybkość reakcji.

Gracze na turniejach nieraz mają problemy z działaniem urządzeń peryferyjnych, ponieważ komputer, na którym grają, nie zawsze ma zainstalowane odpowiednie oprogramowanie lub jego instalacja jest zabroniona. Oprogramowanie Logitech Gaming Software pozwala rozwiązać ten problem poprzez zapisanie w pamięci myszki ustawień DPI, przypisania przycisków oraz preferencji podświetlenia, więc zawodnicy nie będą już musieli się martwić o odpowiednią konfigurację sprzętu przed meczem turniejowym.

Mysz Logitech G Pro Gaming Mouse będzie dostępna w Europie we wrześniu 2016 roku. Sugerowana cena detaliczna wynosi 349 zł.

GaleriaLogitech G100
Logitech G100
Logitech G100
Logitech G100
Logitech G100

Logitech G100Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

20.08.2016 r.

Siatka cyberprzestępców rozbita – oszukali na 60 milionów dolarów, 20:51

Wzmożona aktywność cyberprzestępców na Rio 2016, 20:36


Nowsze

21.08.2016 r.

10 kroków jak zapewnić bezpieczeństwo Twoich danych i prywatności (infografika), 9:10

Dasz się oszukać? Dowiedz się co to jest Trojan i jak się przed nim zabezpieczyć?, 9:12


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2021 | Prywatność | Load: 1.40 | SQL: 18 | Uptime: 196 days, 13:36 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl