heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Niedziela 17 października 2021 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Sobota, 18 kwietnia 2015, 09:50

OKI rozszerza swoje portfolio kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych

OKI wprowadza na rynek gamę kolorowych, wielofunkcyjnych urządzeń A3 (MFP), wyposażonych w inteligentne, ulepszone i przyjazne dla użytkownika funkcje. Zapewniają one zwiększoną wydajność pracy dzięki wbudowanej otwartej platformie sXP1 (smart Extendable Platform), oferującej ulepszoną integrację przepływu pracy oraz zarządzania dokumentami w całym przedsiębiorstwie.

MC853 i MC873, objęte są wydłużoną do 3 lat gwarancją, zapewniają całkowitą niezawodność dzięki pionierskiej technologii druku cyfrowego LED, wzbogaconej o dodatkowe funkcjonalności. Urządzenia te stanowią alternatywę dla droższych i bardziej skomplikowanych rozwiązań, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów. Są one idealne, zarówno dla małych i średnich firm, jak i dla działów funkcjonujących w ramach większych struktur.

Nowy ergonomiczny design to m.in. konfigurowalny, uchylny panel dotykowy, który w znacznym stopniu ułatwia obsługę menu. Użytkownicy mogą zaprogramować i zapamiętać najczęściej wykorzystywane przez siebie indywidualne ustawienia druku i kopiowania. To łatwe w obsłudze urządzenie wielofunkcyjne posiada również rozbudowaną funkcję instruktażową, która pomoże użytkownikowi w pełni wykorzystać wszystkie dostępne możliwości.

MC853

MC853Dzięki prędkości druku; do 35 stron na minutę (ppm) i skanowania; 50 obrazów na minutę (ipm) oraz skanerowi LED A3, to inteligentne urządzenie wielofunkcyjne zapewnia szybkie i wydajne działanie. Wszystkie modele są kompatybilne z Google Cloud Print oraz AirPrint1. Dodatkowo, praca z urządzeniami OKI została usprawniona dzięki programowi do rozpoznawania pisma (OCR) ABBYY FineReader Sprint. Ta łatwa w obsłudze aplikacja (PC/Mac) dostępna jest całkowicie za darmo dla użytkowników wielofunkcyjnych urządzeń OKI. Oprogramowanie umożliwia użytkownikom szybką i łatwą konwersję papierowych dokumentów, plików PDF oraz obrazów, na edytowalne i łatwe do przeszukania pliki tekstowe. Program obsługuje aż 190 języków.

MC873

MC873Modele MC853 i MC873 doskonale współpracują również z oprogramowaniem serwerowym SENDYS Explorer LITE, które dostępne jest bezpłatnie dla właścicieli wielofunkcyjnych urządzeń OKI. Dzięki temu użytkownicy mają możliwość przechwytywania dokumentów z różnych źródeł, ich konwersję, dystrybucję lub przesyłanie do wybranej lokalizacji, zapewniając jednocześnie większą elastyczność edycji, drukowania, pobierania i udostępniania plików.

Nowe urządzenia z serii MC800 mogą być wyposażone we wbudowany czytnik kart RFID, pozwalający na elastyczną obsługę użytkownika, bezpieczny druk i zarządzanie zadaniami drukowania. W standardowym wyposażeniu urządzenia jest faks, a firma OKI dodatkowo oferuje 3 letnią darmową gwarancję, jeśli produkt zostanie zarejestrowany w ciągu 30 dni od dnia zakupu.

Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

18.04.2015 r.

Uchwyty TV od Hamy, 9:45

Słuchawki Canyon , 9:35


Nowsze

18.04.2015 r.

Microsoft i Yahoo! kontynuują współpracę, 9:57

28.04.2015 r.

Czy polskie smartfony myPhone podbiją świat?, 10:30


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2021 | Prywatność | Load: 0.28 | SQL: 13 | Uptime: 23 days, 6:29 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl