heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Środa 25 listopada 2020 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Środa, 27 lutego 2013, 14:00

Kamery w góry i pod wodę od Hama

Kamery sportowe to specyficzne produkty przystosowane do pracy w trudnych, często ekstremalnych warunkach. Urządzenia łączą takie cechy jak funkcjonalność, wysokie parametry oraz specjalną konstrukcję, zabezpieczającą przed uszkodzeniami. Portfolio Hamy zawiera kilka rodzajów kamer sportowych, począwszy od kieszonkowych urządzeń, poprzez okulary z kamerami, aż po aparaty przystosowane do robienia zdjęć i nagrywania filmów w głębinach.

W ostatnich dwóch miesiącach największym popytem cieszy się produkt Liquid Image All Sport. Chętnie sięgają po niego narciarze oraz snowboardziści. Gogle, wyposażone w kamerę rejestrującą obraz z rozdzielczością 720p, zdają egzamin podczas zjazdów z najbardziej stromych stoków. Ich zaletą jest duża uniwersalność. Użytkownik może wymieniać obiektyw w zależności od warunków lub zadań do wykonania. Wiosną i latem mogę posłużyć do nagrywania filmów podczas jazdy na rowerze czy rajdów motocyklowych. Maciej Kramer liczy, że latem wzrośnie też popyt na kamery przeznaczone do robienia filmów pod wodą.

Fani nurkowania mogą korzystać z szerokiego portfolio produktów. Oferujemy trzy rodzaje masek rejestrujących podwodne obrazy. Model Explorer umożliwia zapis filmów o rozdzielczości VGA, maksymalnie na głębokości 5 metrów pod powierzchnią wody. Dla bardziej wymagających użytkowników mamy urządzenia Scuba 720p oraz 1080p rejestrujące obraz w rozdzielczości HD, nawet na głębokości 40 metrów. Ofertę uzupełniają kamery Daytour, pozwala wykonywać zdjęcia na głębokości 20 metrów pod powierzchnią wody, natomiast Star nawet do 60 metrów – wylicza Maciej Kramer, kierownik marketingu Hama Polska.

Galeria


Star

Star


Explorer

Explorer


Liquid Image All Sport

Liquid Image All Sport


Scuba

ScubaWersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

27.02.2013 r.

Sieć 3G lub LTE w samochodzie, 13:54

26.02.2013 r.

HAARP wytworzył gęstą chmurę plazmy, 8:59


Nowsze

27.02.2013 r.

The Pirate Bay przenosi się do Norwegii i Hiszpanii, 14:05

28.02.2013 r.

Najszybszy na świecie procesor z Bytomia, 13:07


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2020 | Prywatność | Load: 1.37 | SQL: 18 | Uptime: 123 days, 17:28 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl